@Maximus (04.06.2016 13:07): Souhlasím, že BaW má lepší vedlejší questy, ale hlavní příběh si mi víc líbil v HoS. Olgierd a Zrcadelník jsou jedni z nejlépe napsaných postav ve hře. Postavy v BaW mi moc zajímavé nepřišly (snad až na Geraltova přítele) a hlavně příběh té slečny mi přišel divný.
Ten steam :D ... Až na výjimky kladné 26 zapornejch a snad 1830 kladnejch ne..
hra má 98 %..

Podívam se na nějakou hru jinou a tam je 81% velmi kladné :D, tak co to wtfh je ? ..
pokud máte GOG verzi, doporučuju po spuštění zkontrolovat ve Správci úloh, jestli vám nežere Galaxy Overlay výkon procesoru. v mém případě to bylo 20% výkonu, který je ve hře poznat i na 4 jádře. to se pak člověk může divit, proč to tak laguje. osobně doporučuju GOG Galaxy vůbec nespouštět a v nastavení si In-Game Overlay úplně vypnout.
Chmm, jak jste se rozhodli s tím posledním baziliškem svého druhu? Dalo mi to zadumání, ale nakonec jsem zvolil zabití - kdyby to byl neškodný rotující kámen, jako Shaelmaar, tak bych to nechal být, ale takhle...
@Paul (04.06.2016 19:25): Tak jasně, že CDPR dělal v trojce plno dalšího obsahu i kromě města, tak je to pochopitelné. Jen říkám, jak to je ohledně těch měst. V Toussaintu se mi teď stalo, že jsem vlezl do nějakých dvou domků, co stály na svahu nějakého kopce, a hned za dveřmi byla část toho kopce s trávou :D
Jinak teď mi kamarád poslal mód, co odstraní z W3 to otravné "zde nemůžeš, zde žijí draci", akorát je to na starší verzi hry, tak jdu vyzkoušet, jestli to funguje.
EDIT: Tak ne, nefunguje to :-(

@GodOfTheSick (04.06.2016 19:41): Možná je uvnitř větší tma, ale to já právě vítám. Ono celkově prý v datadisku funguje nasvícení nějak jinak.
Hele nezdá se vám, že je v B+W strašná tma? Venku je světlo normální, ale když vlezu do baráku, tak je všechno strašně potemnělé a je blbě vidět. Zvýšení brightness je k ničemu, protože venku je pak všechno strašně přesvícené.
@účet smazán (04.06.2016 15:43): To jedničce slouží ku cti, ale nejsou to věci které by pro mne byly nějak extra důležité - do většiny domků random občanů Geralt stejně nemá důvod chodit, okrádat je taky ne. S kolika lidmi se dá pokecat jsem nepočítal, nicméně questy v Novigradu ve trojce mi přišly ještě o dost lepší než v jedničce, a navíc Wizima v jedničce je v podstatě hlavní lokace hry, odehrávají se tam 3 kapitoly z pěti, zatímco Novigrad je v TW3 jen jedna z více velkých částí.
Ale tak aspoň se shodneme že CD Projekt ruluje, ne ? :)

Ikdyž ještě mě teď napadl Khorinis, který byl na svojí dobu taky parádní.
@Maximus (04.06.2016 13:55): Já mám úchylku na velká města a Novigrad je mým splněným snem. Často se tam jen tak procházím :D Tohle se se mnou táhne už od dob Baldur's Gate, jakmile jsem se blížil k městu (lokace most, rybářská vesnice apod) už jsem cítil tu městskou atmosféru. To samé mám u Zaklínače - ten pruh od Oxenfurtu přes tu medovou farmu až do Novigradu je má nejoblíbenější část hry, nejvíc mi sedí i Novigradské questy :)

Textury by mohly být lepší, to je pravda, ale tohle mě nikdy moc netrápilo, žijeme v době kdy i slabá textura vypadá vlastně docela dobře :D (brát s nadsázkou)
@Maximus (04.06.2016 13:07): Taky se mi Toussaint líbí nejvíc (lol, nejdřív jsem chtěl napsat "zatím nejvíc" :( ) ze všech lokací. Graficky fakt nejhezčí a i atmosféra je naprosto parádní. A Novigrad se může jít už zahrabat, Beclaure je hezčí (i když trošku podobné, možná z Novigradu vycházeli).
No bolo to lepšie ako Hearts of Stone. Toussaint je asi najkrajšia lokácia v celom Witcher 3, side questy sú kvalitnejšie ako v predošlom dlc a hlavný príbeh je plný atmosféry a charizmatických postáv. Vydarená rozlúčka.
@El Buitre (03.06.2016 17:52): Ono i to město v tom traileru je Toussaint, i když to tak podle okolí nevypadalo. A jo, ještě něco přijde. Podle toho, jakou si zvolíš cestu. Nebo jako přijde to tak jako tak, ale v jedné z cest toho přijde víc :D
Počkej si.
Ten song z traileru A Night to Remember (Lullaby of Woe) co hraje v menu odkazuje hned na jeden z těch úvodních questů v hlavní lince (upír ve sklepě vinice), nebo je tam ještě něco bližšího obsahu toho traileru?
@SilentWolf (02.06.2016 22:47): Dik ale jelikoz pracuju v obchode kde konzole mame jak novy tak pouzity, tak si nejak poradim, leda ze bych dostal padaka:)
tak ja mam hodne rad JRPG, takze konzole jsou pro me povinnost, ale bohuzel PS4 se zatim v tomhle smeru nijak moc nepredvedla..az teda snad tenhle rok. Hry jako Zaklinac nebo Fallout 4 si zahraju na PC, kvuli nim kupovat konzoli nema smysl, hry jako Uncharted nebo treba Until dawn a tak podobne nehraju. I kdyz verejne priznavam ze kdybych nemel PC, uplne klidne bych hral zaklinace na konzoli a nijak by me to neiritovalo, ja mam konzole rad:)
@Charllize (02.06.2016 21:33): Tak počkej a já ti prodám mou PS4 :D :D :D a já si koupím Neo. :D V podstatě to mám jen pro bloodborne a prakticky na tom nehraju. I když FF15 je tutovka, k tomu Detroit a prý se chystají remastery nějaké té horrorové série.. Siren tuším. Takže pár kousků tam ještě bude. Je fajn neřešit platformu. :)

edit: ale fakt jsem byl na to FF15 tak nahypovaný že mi bylo zle z "kvalit" toho dema :(
U mňa FPs vždy záviselo od počasia. Akonáhle bolo slnečno, bolo na dobrej úrovni, ale počas vetra a hlavne búrky išlo nadol. Tieto vplyvy počasia sa vraj dajú vypnúť cez konzolu, ale to som už trochu mimo témy :)
Nečetl jsem poslední patch notes, ale neoptimalizovali nějak grafiku ? Mám asi o 5-8 větší fps něž když jsem to posledně hrál.. Ale možná to jen souvisí novým nezasviněným hdd, nevím.
@Paul (02.06.2016 20:51): Ja Square verim ze to nakonec na launch nejak doladi, hral jsme vetsinu jejich her a vzdycky to bylo po technicky strance v poradku, aspon v ramci konzoli, na PC to je uz horsi. jako ja s tou koupi PS4 uz odolavam hodne dlouho, ale zatim tam nebyl pro me jedinej titul kterej by me presvedcil ji koupit, takze mi staci uz jen malinko a kupuju:)
ja treba verim ze polaci na tu novou PS4 zaklinace jeste nejak treba upravi, ale v pripade Square bych na to moc nesazel, leda az by treba delali PC verzi tak je mozny ze to upravej i na konzole. je to vubec otazka, jestli tituly ktery maj lock na 30 fps, pujdou na PS4 neo bez upravy spustit hned v 60 fps nebo bude treba vydat patch pripadne novou verzi..spis bych se priklanel k ty novy verzi, pac na fyzickejch nosicich to bude na tech 30. Je tam proste moc otazniku abych si delal nejaky plany. navic ..mozna se pletu..Sony zatim nikde oficialne nereklo ze tu lepsi PS4 fakt vyda..Ona to je dle meho nazoru trochu kravina, klidne mohli rok pockat a proste ohlasit PS5, navic si s timhle udelaji dost zla mezi lidma, pac se to plno lidem co uz PS4 doma maji moc nelibi.
Sorry za castecnej offtopic.