Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Sum of all Fears

Žánr:
akce > taktická akce *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
31.05.2002
Vývojáři:
Red Storm Entertainment
The Sum of all Fears je taktická střílečka podobná sérii Rainbow six. Aby ne, když je také podle námětu spisovatele Toma Clancyho. Hra vyšla souběžně se stejnojmenným filmem Nejhorší obavy.

S trojčlenným elitním týmem agentů musíte v 11 misích likvidovat teroristy, zachraňovat rukojmí a překazit plány kdejakým nekalým živlům. Úkoly jsou rozseté po celém světě, takže se podíváte třeba do afrických dolů či na Střední východ. Nutno podotknout, že většinu času strávíte v interiérech. Členy týmu, jejich vybavení ani naplánovanou trasu nelze měnit, vše je přednastavené.

Ve hře jsou ještě další dva singleplayer módy. Na mapách známých z kampaně můžete místo klasických úkolů prostě jen všechno vystřílet (Firefight) nebo se jen prostřílet/proplížit do záchranné zóny (Lone Wolf). V multiplayeru je módů a nastavení ještě mnohem víc (Domination, King of The Hill a mnoho dalších).

Poslední diskuzní příspěvek

NateLogan
NateLogan

montana: Zkrátka někoho napadlo vzít zkušené lidi z RedStormu, udělat hru podle Toma Clancyho a do toho se ještě svézt na úspěších filmu...…


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.