Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Sum of all Fears

63
6 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > taktická akce *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
2002 PS2NGC
31.05.2002 PC
Vývojáři:
The Sum of all Fears je taktická střílečka podobná sérii Rainbow six. Aby ne, když je také podle námětu spisovatele Toma Clancyho. Hra vyšla souběžně se stejnojmenným filmem Nejhorší obavy.

S trojčlenným elitním týmem agentů musíte v 11 misích likvidovat teroristy, zachraňovat rukojmí a překazit plány kdejakým nekalým živlům. Úkoly jsou rozseté po celém světě, takže se podíváte třeba do afrických dolů či na Střední východ. Nutno podotknout, že většinu času strávíte v interiérech. Členy týmu, jejich vybavení ani naplánovanou trasu nelze měnit, vše je přednastavené.

Ve hře jsou ještě další dva singleplayer módy. Na mapách známých z kampaně můžete místo klasických úkolů prostě jen všechno vystřílet (Firefight) nebo se jen prostřílet/proplížit do záchranné zóny (Lone Wolf). V multiplayeru je módů a nastavení ještě mnohem víc (Domination, King of The Hill a mnoho dalších).


Poslední diskuzní příspěvek

montana: Zkrátka někoho napadlo vzít zkušené lidi z RedStormu, udělat hru podle Toma Clancyho a do toho se ještě svézt na úspěších filmu...…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.