montana: Zkrátka někoho napadlo vzít zkušené lidi z RedStormu, udělat hru podle Toma Clancyho a do toho se ještě svézt na úspěších filmu... Bohužel něco narychlo splácat je obtížné, tak využili osvědčený systém z jejich předchozí hry a našroubovali jej na film... jenže na něj se tenhle styl hry vůbec nehodí a tak to dopadlo tak, jak to dopadlo :)
Ja nikdy nepochopil proc ta hra vlastne vysla, kdyz je to naprosto presna kopie prvniho Ghost Recona...
S tím musím souhlasit, hodně slabý odvar Rainbow Six. Naštěstí jsem hrál většinou v kooperaci s kamarádem po Lanu, takže se to dalo hrát :-)
Tohle byla náhodou jedna ze schvalovaných her, o které jsem se kdysi dávno zajímal... Tedy jen minimum ověřování dat a jedno přečtěné/opravení popisu... Jó, kdyby člověk takhle znal všechny hry, to se to schvalovalo :)

PS: Jsem fanda Toma Clancyho, tak sem to prostě musel schválit :). Navíc tahle knížka i film jsou hodně povedené... Škoda, že ta hra se zas tak nevyvedla.