Zdravím.. Prosím vás nevíte někdo - dají se k těmto The sims sehnat nějaké downloady jako to je u 2jek nebo 3jek?? Díky za odpověď. :)
Karasman (19.11.2011 10:24:03): Pošli to Musově rodině, těm se to imo bude líbit :)
Mám tady jedno volné sériové číslo, má někdo zájem? Já tohle fakt hrát nebudu. Třeba za nějakou prkotinku na Steamu.
Hamster - nj, ale ten ohlaseny pridavok imho neprinesie to, co by som si predstavoval (teda aspon podla toho, co o nom viem) :(
Mě při tom celou dobu mlátily do očí místa, kam EA může nacpat jejich oblíbené addony. Popravdě nechápu, jaktože už jich neni pět. :)
Ajantis - tiez si myslis, ze to mohla byt este lepsia hra keby tam toho bolo akosi viac? Ono sa to skutocne prijemne a dobre hra, teda az do doby ked splnis vsetko co sa dalo...potom je to uz len opakovanie a to je imho naramna skoda. Potom som uz mal len pocit, ze tomu nieco malo chyba, ale neviem presne to "nieco" pomenovat :)
mtm: To jsou asi takové společné body, jako že spiderman a superman jsou superhrdinové.
ugraugra - ale ma, minimalne iste spolocne body tam su, ktore by sa dali povazovat za inspiraciu z Guild hier (moze to by samozrejme nahoda :) ).
Taky si to docela užívám. Trojku jsem nehrál, ale více než dvojka mne to baví určitě a to i přesto, že jde v toto chvíli o verzi bez půl druhé miliardy expanzí. Velký podíl asi na tom budou mít ty questy, které hraní přeci jenom dávají trochu větší smysl, než klasická smyčka "Jdi se vyspat-vychcat-umýt-najíst-makat".
S The Guild to nemá společného vůbec nic, je to The Sims 3 s pár změnami a questama.
Teeeda, bavi ma to, ani by som to do toho nepovedal. Hral som dnes 5 hodin v kuse a hral by som dalej, keby mi to nespadlo :) Je tam nieco z toho The Guild, samo zakladny system je simacky, tym padom je dost veci tlacenych do humoru, resp. aspon mierne usmevnych situacii. Fakt je to skor take rpg, malinko (velmi malinko) reznute strategiou. Osobne ma to celkom milo prekvapilo. No uvidime, kedy na mna dolahne typicky Sims stereotyp. :)
Tak je to 12+ a mam dojem, ze maximalne ve 14 se v dnesni dobe uci ve skole, ze deti nenosi cap, takze to zas az tak mimo neni (nemyslim si, ze by tam bylo kdovico videt).
Neměl bych osobně nic proti, ale nebývá zrovna zvykem, aby ve hrách pro děti byl obsažen sex.
Garion-Ano to jsem také četl (a také jsem to původně chystal dát s tím že RPG by bylo na prvním nebo druhém místě u žánru) ale když jsem tuto hru přidával zjistil jsem že informace se o tom silně liší a abych se vyhnul nějakým velkým chybám vypsal jsem to zatím takto s tím že se to časem upraví,až podle toho jak to nakonec se hrou bude..

Žánry jako takové platí jen je tedy možné že RPG by mělo být na prvním místě,těžko zatím soudit..
Nekde jsem cetl, ze to ma byt mene socialni a vic RPG, tak proc ne :) Sims jsem nikdy nehral (jen jsem o tom slysel a videl par lidi, jak to hrali), ale u tohohle kousku mam kupodivu chut to zkusit. Asi si pockam na nejaka hodnoceni a komentare :)
Já bych to hned neodsuzovala. Jak říká j.calling.2bad, má to potenciál být možná i lepší než předchozí díly. A nebo to bude strašlivá blbost, nic mezi :)
JohnCZ: Co se divíš, EA vytříská prachy ze všeho. Za chvíli tu budeme mít The Sims Stone Age, popřípadě se podíváme do budoucnosti a Simové si budou kupovat vznášedla a jezdit pařit na orbitální stanici...možností je mnoho a lidi jim to stejnak koupí :-)
JohnCZ: Co se ti nezdá? Jakožto staré naivce se mi zdá, že by to klidně mohlo být mnohem lepší, než The Sims 3. Možná i 2. Možná o 1. Ksakru, možná všechny dohromady. A nebo to bude strašně smrdět, nó.