Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Ship

The Ship: Murder Party

11.07.2006
66
14 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

First person střílečka The Ship vás zavede do roku 1920 na rekreační luxusní loďe, plující skrze všemožné oceány a moře. Bohužel tato původně rekreační plavba se změní v tu chvíli, kdy jsou pasažéři zavedeni do promítající místnosti, kde se vám zjeví tajemná osoba pan X a prozradí svoje plány. Od této chvíle se musí každý pasažér buďto stát lovcem nebo obětí. Pokud to však nesplníte a nevydáte se do hlubin zákeřného zabíjení na luxusní lodi, budou vaši příbuzní a rodina zabiti. Vy se tedy vrháte do kůže jednoho pasažéra a máte za úkol najít buďto dle daných informací svoji oběť a zneškodnit ji (musíte ale nejprve vyzvídáním zjistit, kdo to je a kde se nachází), nebo půjdete do bitky všichni proti všem. A nebo do dalších módů nacházejících se ve hře. Hra je spíše zaměřena na online akci (něco jako Counter-Strike), ale můžete se pustit i do singleplayer-kampaně, kde vaši obětní beránci jsou boti (dají se přidat i do multiplayeru). A v neposlední řadě obsahuje také hra "Tutorial mod", který vás seznámí se základními herními principy.

The Ship vyšla 11. července 2006 od Outerlight nejprve formou přes Steam (distribuovalo Valve), později se dostalo i na krabicovou verzi vydanou 15. září 2006. Hra běží na Source-enginu a je vytvořena podle volně stažitelného módu do Half-Life.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Jednou se takhle probudíte na výletní lodi a maniak v masce vám poví, že jste součástí hry na kočku a myš. Vaším cílem je najít a ulovit jiného pasažéra, od kterého znáte pouze jméno. Mezitím co lovíte onoho chudáka, vy jste cílem někoho jiného. Kromě lovení musíte ale také jíst, spát, vykonávat potřebu, udržovat si čistotu nebo navazovat kontakt s ostatními.
Pokud vás při vašem lovu načapá kamera nebo místní ochranka, jdete na chvíli do chládku, kde můžete být buď ve větším bezpečí nebo ještě větším nebezpečí.
Hra kromě multiplayeru obsahuje také zábavnou kampaň, kde si hráč může nacvičit veškeré techniky. Větší zábava je hrát hru přes Skype s přáteli, kdy se člověk náramně baví, když podvede svého kamaráda, který může být jeho kořistí.

Pro: Povedená slasher hra s prvky životních potřeb

Proti: Bez přátel omrzí, hudba může být po nějaké době otravná

+8