Tak jsem myslel, že to dám jako kousek k první výzvě, ale ne. Přetrpěl jsem snad čtvrthodinový tutoriál, pak se konečně pustil do hraní, dal tomu další čtvrthodinu a pak to vzdal. Nemluvě o tom, že se hra by default spouštěla v nepodporovaném rozlišení, takže jsem musel googlit, jak to donutit jet v něčem, čemu televize rozumí. A to se dělá argumentem ke spouštěcímu souboru... wtf?
Dostal jsem jednu kopii hry, tak tady dávám giveaway , je to jen pro DH členy, kteří jsou ve Databáze-Her.cz 100 skupině.
Je tu někdo, kdo by si to OPRAVDU chtěl zahrát? Mám jednu kopii na steamu. Navíc ten, kdo si to aktivuje dostane další. :) Samozřejmě to dám zadarmo. Kdyžtak se mi ozvěte. ;)
jsem zvědavý, kdo měl to štěstí - snad ne zase ten zatracený Rusák, co se tam nacpal i minule (aspoň myslím, že to byl ten samý).

EDIT: Tak nebyl, navíc teprve teď vím, že to vyhrál Clorky. Tak schválně, kdo tentokrát:)
Teda, kdybyste mi někdo chtěli poslat pozvánku do té skupiny (padrino@quick.cz) nebo napsali, kde si o ni můžu oficiálně zažádat, byl bych velice vděčen.
Nehraje to někdo po netu? Respektive měl by někdo tady chuť si to zahrát? =)