The Lost Child

19.06.2018

Hayato Ibuki je novinář pracující pro okultně zaměřený magazín, vyšetřující záhadné sebevraždy v metru. Jednoho dne ho při vyšetřování tajemný temný stín strčí do kolejiště, ale na poslední chvíli ho zachrání tajemná dívka Belucia. Ta mu daruje zvláštní kufřík, který kvůli své tajemnosti a původní majitelce připomíná Pandořinu skřínku...

Takto začíná dungeon RPG hra The Lost Child. Jedná se o krokovací dungeon s tahovými souboji a možností odchytávat pomocí zbraně Gangour démony, které pak lze začlenit do své party. Hra disponuje rozmanitými dungeony, od klasických kanálů přes vybydlená podzemní města až po chrám pod horou Fudži. Podzemí jsou ručně vytvořena a každé patro obsahuje svou unikátní hádanku. Graficky je hra stylizována do originálního dospělého anime stylu.

Hra ideově a příběhově navazuje na akční hru El Shaddai: Ascension of the Metatron, která vyšla v roce 2011 pro PlayStation 3 a Xbox 360.

Tak už jsem to na PS store nenašel. Zřejmě zvěsti o odstranění několika Kadokawa her nelhaly.