Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Liar Princess and the Blind Prince

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
31.05.2018 Vita
12.02.2019 PS4Switch
Vývojáři:
Nippon Ichi Software
Oficiální stránky:
http://nisamerica.com/games/the-liar-princess/
The Liar Princess and the Blind Prince je akční adventura s logickými prvky vydaná japonským studiem Nippon Ichi Software, známým spíše svými RPG tituly. V této hře se hráč ujme tvora, jež se může přeměňovat mezi vlčí a lidskou podobou. V té vlčí má za úkol chránit prince, kterému svým přičiněním poškodil zrak. V lidské podobě, jako princezna, provádí zraněného prince temným lesem, dává mu jednoduché povely a plní různé hádanky, které je potkají cestou. Některé hádanky vyžadují lidskou podobu, jiné zase tu vlčí. Hra však sama určuje, na kterém místě se hráč ve vlčí monstrum přeměnit může a ve kterém ne.

Jedná se o 2D adventurní plošinovku s dojmem ručně kreslené grafiky, připomínající japonský styl anime. V první řadě je zde do popředí stavěn emotivní příběh, dokreslen typickou hudební složkou.

První vydání hry proběhlo 31. května 2018 pouze v Japonsku na platformy PS4, PS Vita a Switch. Až 12. února 2019 se tato hra dostala i mezi ostatní hráče na světě, a to na platformy PS4 a Switch.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.