The Legend of Heroes: Trails into Reverie

The Legend of Heroes: Hajimari no Kiseki

07.07.2023

Pět měsíců po závěru The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV se podaří městskému státu Crossbell získat zpět svou svobodu od Erebonie. Oslavy mají probíhat v podobě ceremoniálu nezávislosti. Ovšem hned v jeho počátku je narušen bývalým guvernérem Rufusem Albareou, který se násilně znovu ujme moci a prohlásí snahu o ovládnutí zbytku kontinentu pod vlajkou Crossbellu.

Hra přichází s novým Crossroad systémem, kdy hráč ovládá tři skupiny. Dvě z nich jsou pod vedením předchozích protagonistů, Lloyda a Reana. Nouvou hlavní postavou je maskovaný "C". Přepínáním mezi těmito oddíly pak hráč postupuje příběhem. K hlavní dějové linii je připojeno i několik vedlejších soustředících na vedlejší postavy a prohloubení znalosti světa. Znovu je použit tahový soubojový systém ATB. V Japonsku hra vyšla již v roce 2020.

Že bych to koupil? :D

Ale jinak co tak koukám ze se jim konečně podařilo zařadit solidnejsi post/nepovinný obsah. Jinak si nejsem jistý jestli by mne bavilo hrat za tri postavy separátně. A zas to cely stojí a padá na všech dílech predtim který sem všechny nehral. Nah, zatím ne :)