Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Incredible Hulk

05.06.2008
10.06.2008
36
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

K restartu filmové série Hulk vyšla i počítačová hra. Jako v případě hry podle filmu Hulk z roku 2003, i tato se zčásti inspiruje komiksem. Hulk se v zde zapletl do souboje mezi armádou a skupinou šílených vědců.

Hra se odehrává v New Yorku, kde kromě plnění příběhových misí, kterých je několik typů (např. rozmlátit armádu, rozmlátit více armád nebo někoho zachránit) se můžete volně pohybovat po městě a upravit (rozuměj zničit) si ho k obrazu svému. K tomu může Hulk používat své pěsti, několik různých komb (například vytržení kusu betonu z budovy) nebo různé objekty jako stánky nebo auta, které může vrhat.


Poslední diskuzní příspěvek

Vážně nikdo ze zdejších nehrál? Na PC vyšla verze z PS2, co byla fakt už v době vydání humáč, ale X360/PS3 je o poznání lepší. Zpočátku jsem si sice říkal, že to bude asi další hra, u které budu litovat pořízení, ale postupem hrou a novými a lepšími schopnostmi mě hra bavila víc a víc. Technický stav není sice dokonalý, ale destrukce města je poměrně slušně zvládnutá, takže se člověk vážně cítí jako Hulk v New Yorku. "Next gen" verzi tedy můžu váhajícím doporučit, zejména pokud člověka baví otevřený městský svět a hraní za komiksové postavy.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.