@FildasCZ (23.01.2019 13:51): Originál som nehral, ale už to je výhodou, že si človek ani nevšimne, že už hrá ďalší diel. Na tomto linku nájdeš výborné porovnanie Van Helsing antológie a Final cut verzie.
Tiež som rozohral VH najprv na Hard, ale potom to prestala byť zábava. Priznávam, že chyba mohla byť aj vo mne, lebo som nedával 100 % pozor na vybavenie postavičky, ale podľa toho, čo píšeš ty, si na tom bol podobne. Vybúchať, utiecť, vyliečiť - ctrl-c, ctrl-v :)
Keby sa ma niekto spýta, či VH áno alebo nie, tak by som povedal, že VH1 áno, ale ostatné časti ignorovať.
Podľa mňa je pri akčnom RPG problém, keď si ho človek nechce zopakovať, resp. pokračovať v levelovaní postavičky.
@ghost (23.01.2019 11:38): A když jsou všechny tři do kupy přináší to něco nového ? No já, co dohrál jedničku na Hard. tak to byl strašnej grind. PRostě střílet, vyléčit se, střílet a pořád dokola. Jsem z toho moc zážitek neměl. Grim Dawn je zábavnější to je fakt
@FildasCZ (22.01.2019 15:57): Final cut sú všetky 3 časti dokopy. Ohodnotil som to ako celok. Prvá časť fajn, druhá bola poslabšia a tretia už len nastavovaná kaša. Netvrdím, že je to hrozná hra, preto to nadpriemerné hodnotenie :), ale mňa nijak nenadchla. Možno som len zaprdený náročný páprda, ktorému nie je nič dobré. Teraz som na chvíľu okúsil Grim Dawn a to vo mne zanechalo lepší dojem. Uvidím po dohratí.