Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Hulk

Questprobe featuring The Hulk

80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The Hulk je první částí ze série adventur Questprobe programátora Scotta Adamse podle předlohy komiksových hrdinů z dílny Marvelu. Jde o adventuru s jednoduchou 2D grafikou. Jednotlivé akce, které postava může provádět, jsou ovládány pomocí textového parseru zadáváním jednoduchých příkazů. Trochu nemotorné ovládání vynahrazuje množství i složitých hádanek, které jsou typické pro celou Adamsovu tvorbu.

Probouzíte se jako Bruce Banner na neznámém místě, připoután provazy k židli a nemáte ponětí, jak jste se zde ocitnul. Když se vám podaří osvobodit z pout, zjišťujete, že se nacházíte v bunkru někde uprostřed pouště. Postupně vychází najevo, že musíte nalézt a posbírat všechny drahokamy a shromáždit je na jednom určitém místě. Aby se vám to podařilo, musíte využít schopnosti Bruce i Hulka. Při vašem putování Hulkovým světem se setkáte s řadou dalších charakterů, z nichž nejzajímavější jsou Ant-Man, Dr. Strange nebo tajemný Chief Examiner.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.