Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Elder Scrolls: Legends - The Fall of the Dark Brotherhood

05.04.2017
27.07.2017
49
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Ve druhé historce zavede mnich Kellen své posluchače do příběhu pomsty související s nechvalně známým společenstvím nájemných vrahů, Temným bratrstvem. Záhadný obchodník Uther si najme neznámého agenta, aby pronikl dovnitř bratrstva. Jeho dcera totiž kdysi zavraždila svou vlastní matku, a to na popud tzv. Naslouchajícího, zvláštního člena bratrstva, který je schopen slyšet hlas Matky noci. Uther se chce pomstít, a proto si najal právě vás.

Ke sběratelské karetní hře The Elder Scrolls: Legends byla v dubnu 2017 vydána druhá příběhová kampaň. Ta je rozdělena na tři akty. Každý akt se odehrává v jednom ze tří měst známých ze světa Tamriel v The Elder Scrolls (Wayrest, Falkreath a Bravil). Rozšíření nabízí přes 25 soubojů, některé hráč odehraje se svým již vytvořeným balíčkem karet, v dalších dostane karty přiděleny. Podobně jako v původní kampani musí hráč učinit několik rozhodnutí, nicméně na rozdíl od původní kampaně, se od výsledků rozhodnutí neodvíjí získané karty jakožto odměna, ale ovlivňují následné souboje a soupeře. Podobně jako v původní kampani nebo v sólo aréně se zde mění podmínky herní desky. Cílem hry tedy nemusí být jen prosté zničení protivníka.

Z hlediska mutiplayeru jsou podstatné nové karty, kterých rozšíření přineslo do hry celkem 48. Hráči si tak mohou upravovat a vylepšovat své stávající herní balíčky. Nové herní módy rozšíření nepřineslo. Rozšíření je nabízeno primárně jako placené, nicméně všechny tři akty lze získat postupně za herní zlato vydělané v soubojích.

V létě 2018 došlo k výměně vývojářů zodpovědných za další vývoj a provozování hry. Původní studio Dire Wolf Digital bylo nahrazeno společností Sparkypants, která 25. září 2018 spustila nového herního klienta, čímž došlo k výrazné grafické změně hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.