Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Elder Scrolls: Legends - Houses of Morrowind

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online strategie *
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
05.04.2018 PC
Vývojáři:
Dire Wolf Digital, Sparkypants (sekundární)
Oficiální stránky:
https://legends.bethesda.net/en/expansions
Čtvrté rozšíření hry The Elder Scrolls: Legends nepřináší sice novou příběhovou kampaň do hry, ale místo ní se ve hře objevuje nový singleplayerový mód nazvaný “Puzzles”. V tomto módu jste postaveni do konkrétní, na první pohled složité herní situace, kterou musíte s předem danými kartami vyřešit v určeném počtu tahů (často jen v jednom jediném tahu). Rozšíření obsahuje tři sady po deseti hádankách, první sada je k dispozici zdarma, další dvě sady je nutné pořídit v herním obchodě buď za peníze nebo za herní zlato získané v průběhu hraní.

Rozšíření přidává do hry 149 nových druhů karet tématicky vycházejících z her The Elder Scrolls III: Morrowind a The Elder Scrolls Online: Morrowind. Část karet lze získat dohráním všech hádanek v módu Puzzles, další je možné pořídit v obchodě jako připravené tématické balíčky za peníze nebo herní zlato.

Asi nejvýraznější změnou z hlediska herní mechaniky je zavedení možnosti stavby tříbarevných balíčků. Aby hráč mohl takový balíček postavit, musí v něm použít alespoň jednu tříbarevnou kartu z nově přidaných karet a balíček musí mít minimálně 75 karet, zatímco u dvoubarevného balíčku je minimální limit 50 karet. Horní limit počtu karet v balíčku byl zvýšen na maximum 100 karet. Dále se ve hře objevují nové herní efekty. Karty s efektem Rally přidají při každém útoku bonus na statistikách náhodné kartě ve vaší ruce. Kouzla s efektem Betray lze použít dvakrát, nicméně za cenu obětování jedné vlastní karty v poli. Karty s efektem Plot mají bonus, který je možné aktivovat tím, že ve stejném tahu před nimi zahrajete jakoukoliv jinou kartu. Poslední novou mechanikou jsou karty s efektem Exalt, jejichž bonusový efekt je možné aktivovat za určitý počet magicky navíc.

Toto rozšíření bylo posledním, které vytvořilo studio Dire Wolf Digital. V létě 2018 došlo k výměně vývojářů zodpovědných za další vývoj a provozování hry. Původní studio Dire Wolf Digital bylo nahrazeno společností Sparkypants, která 25. září 2018 spustila nového herního klienta, čímž došlo k výrazné grafické změně hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.