Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Fighter's Stronghold

15.10.2007
49
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Mezi cyrodiilskými občany Impéria se šíří zvěst, že hrad Battlehorn na severozápadě provincie poblíž hranic s Hammerfallem se ocitl v obležení loupeživých nájezdníků. Když dorazíte na místo a pobijete agresory, obránci z řad řádu Rytířů pravého trnu vám otevřou padací bránu. Dosavadní držitel hradu, Lord Kelvyn padl v jedné z potyček, ale podle narychlo sepsané závěti hrad připadá právě vám.

Hradby a věže vašeho nového domova skýtají výhled hned na tři důležitá města provincie, Chorrol, Skingrad a Imperial City. Sídlo hodné hrdiny se nachází na konci Černé cesty v Colovianské vrchovině, na západ od již zmíněného Chorrolu. Umožňuje stát se hradním pánem, což je, bez tohoto DLC plug-inu, či neoficiálního modu, výhradní výsadou pánů osmi hraběcích měst v Cyrodiilu. Otevírá se vám řada možností, jak zde trávit svůj volný čas. Zprvu je hrad uvnitř, co se zařízení a nábytku týče, dosti zpustlý a prázdný, což vyřeší nákupy nového vybavení do všech jeho částí.

Teď tu vládnete vy a můžete si dovolit vytvářet pracovní příležitosti pro ostatní. Kovář a kaplan už byli na Battlehornu doma před vaším příchodem. Personál lze dále rozšířit o kuchaře se servírkou, starajících se o váš apetit, sklepmistra nabízejícího nové odrůdy vín, trenéra, zvyšujícího vaše skilly a konečně preparátorku, která vám vytvoří trofeje z ulovené zvěře. Váš nově nabytý majetek pak ochrání čtvero rytířů, z nichž jeden může posloužit i jako doprovod při vašich výpravách po Cyrodiilu. V rámci malého questu, který se ani nezaznamená do deníku, poodhalíte i něco z temného období hradních dějin.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.