Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Dwarves

Die Zwerge

01.12.2016
kompatibilní
68
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Trpaslíci je název fantasy RPG s taktickými prvky a real-timeovými souboji, jehož hrdinové i příběhová linka jsou inspirováni i v českých knihkupectvích dostupnou románovou tetralogií Markuse Heitze.

Hráč stane v úloze trpaslíka Tungdila vydávajícího se na výpravu zemí, kterou okupují hordy orků, armády elfů i skupiny zombie či temní mágové. Jeho velkolepá cesta královstvími Girdlegardu je plná nebezpečí a dobrodružství, soubojů a bitev s nepřáteli a lemována krví zabitých protivníků. Současně je to i cesta oslavující hrdinství a přátelství, mnohdy vyžadující zásadní rozhodnutí, která dalekosáhle ovlivní jeho další osud.

Hra se dočkala úspěšného financování přes Kickstarter a dostupná je na PC, PS4 a XOne.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Lineární akční RPG obalené konvenčním fantasy příběhem, kde se neznámý prosťáček stane hrdinou a se svými spojenci čelí ultimátnímu zlu... zase... Příběh vás tady opravdu ničím nepřekvapí. Na druhou stranu hra pěkně odsýpá, na vatu nenarazíte a hra skončí dřív, než začne nudit. Navíc mám pro trpaslíky slabost. Souboje však doporučuji hrát na nižší obtížnosti, protože jsou nepřehledné jako čert i přes to, že ve hře můžete pauzovat.
+11