Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Deadly Tower of Monsters

19.01.2016
kompatibilní
70
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Proslulý vesmírný dobrodruh Dick Starspeed ztroskotá na planetě Gravoria. Bez lodi a bez svého věrného pomocníka Robota mu nezbývá, než se vydat prozkoumat okolí. Ocitne se tak uprostřed zuřící bitvy mezi dobrem a zlem, ale také potká okouzlující krásku jménem Scarlet Nova, která je naneštěstí dědičkou tyranského císaře. Scarlet se ale rozhodla proti svému osudu bojovat a není třeba dlouhého přemlouvání, aby hrdina slíbil, že jí pomůže svrhnout krutý režim a nastolit pořádek. Naštěstí se Dick shledá i se svým ztraceným Robotem, a tak mohou všichni tři k záchraně planety udělat jediné - vystoupat na smrtelnou věž příšer.

The Deadly Tower of Monsters je nezávislá akční adventura od vývojářů her jako Zeno Clash. Náplní je především boj s nespočetnými vlnami originálních monster, k čemuž máte k dispozici velkou škálu rozličných zbraní a speciálních schopnosti. Hra také obsahuje lehký RPG element v podobě upgradování zbraní a schopností postav za nasbíraná ozubená kola a peníze.

TDToM je inspirovaná 70. léty filmového průmyslu a stylizovaná do béčkového filmu komentovaného jeho ostříleným režisérem Danem Smithem. Přes nízký rozpočet byl schopen natočit sci-fi jízdu plnou technologických vychytávek a speciálních efektů. Režisérův humorný komentář vás bude doprovázet po celou dobu hraní. "Film" samotný je poměrně klasickou single-playerovou akcí s typicky (krom cutscén) oddálenou 3rd person kamerou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.