Nevíte jestli se dá v případě úmrtí překopat parta abych nemusel mít klerika? Zatím je k ničemu. Bohové na moje motlitby serou jak na placatý kámen.
@Tarhiel (13.11.2020 11:52): Souhlasím, dost neznámá hra, na které mě už tenkrát překvapilo, že vydavatel je stejný jako u Prince z Persie. Originálky se na Ebay draží dost vysoko, pokud se vůbec nějaká objeví. Fakt jsem nečekal, že se to na Gogu objeví (už mám koupeno).
@Tarhiel (13.11.2020 11:52): Nevylučuju že dopadne jako Grimoire, který jsem nainstaloval, strávil v něm půl hodiny a šel za něčím přívětivějším a modernějším. Ale když už GoG dělá záslužnou práci pro tak úzkou cílovku, tak bych je jako součást té cílovky neměl zklamat.
Díval jsem se na dvacet minut gameplaye CRPG Addicta a okamžitě jsem to koupil. Ishar 2 a Ultima Underworld 1 musí počkat.
Ještěže jsem to nedal do zajímavostí :) Mimochodem dělal crpgaddict podobné vyhlašování i pro starší léta?
@Richmond (27.08.2013 10:03): Som niekde malo za polovicou a musim uznat ze je tam vselico zaujimave, akurat magove kuzla mi uz pridu na lvl 6-7 nejake slabe (malo uberaju), Cleric ma jedno ktore je stale velmi silne, asi ubera zivoty percentualne alebo co a nie ciselnym rozsahom.

Combat je ale podla toho co viem minimalne o jednu ligu vyssie v Pool of Radiance, tu je urcite jednoduchsi z pohladu moznosti a taktizovania.

Pre hraca tvojej vykonnostnej triedy je toto ale asi must-play :-). Ovsem samozrejme az po Jagged Alliance 2!!!

BTW - do Magic Candle by ma nikdy nenapadlo ist, toto urcite vynecham. Tak ako starsie Ultimy.
Tak Temný srdce získalo titul nejlepší RPG 1989/1990 dle crpg addicta. Překvapil mě i úspěch Magic Candle.
Tak som snad po roku konecne spustil tuto hru.... uvodne menu, volim Play Game.... nahrala sa nejaka startovna default partia. WTF? Ved som mal uz save po odomknuti prvej "Shrine", ktora sa spristupni po uspesnom absolvovani priserne magorskej copy-protection. Ale na druhej strane vdaka tejto hre viem ako sa citili pracovnici v Bletchley Park pocas luskania Enigmi.

Tak nasledoval quit game. Start a tentokrat v menu volim polozku "Utility". Na vyber su 3 moznosti, hned druha s nazvom "Load...." ma okamzite rozradosti. Potvrdim loading poslednej pozicie ulozenej natvrdo v Shrine....... a hovno, znova sa objavujem na starte s defaultnou druzinou. WTF? To snad nie.....

Zacinam rozmyslat a experimentovat.

Pri vytvoreni novej druziny je na konci volba "Ulozit tento stav" pricom je mozne zvolit si nejaky nazov pre tento konkretny build. Moj bol pomenovany Mazar1, nastastie je tam info pokec, v ktorom sa pise ze defaultny nazov je "Game". Nasledne pozeram, subory s hromu a nachadzam subor s nazvom Game aj Mazar1. Prekopirujem Mazar1 do Game, spustim hru, loading ...... YES!!! objavujem sa v Shrine v stave ako som hru onehda ulozil.

Takze pre vsetkych Uukrulo-hrania chtivych paranov (a ze Vas je urciteeeeeee mnoho), ulozenie Buildy je len akymsi backup filom, ktory sa neda priamo loadovat (aspon netusim ako teda). Preto je nutne po vytvoreni buildu bud pouzit nazov "Game" a rovno hrat, alebo si vytvorit zalozny subor s inym menom a nasledne manualne vytvorit z neho aj subor "Game".

No zlaty Bioshock Infinite aj s jeho genialnym, krasne fungujucim a pohodlnym savegame systemom.
CRPG Addict právě dohrál The Dark Heart of Uukrul.

Musím se do toho v nejbližší době pustit, vypadá to výborně (stylově mi hra přijde podobná Gold Box věcem, maličké okýnko pro výhled z prvního pohledu, tahové 2D boje).