The Curse of Rabenstein

"We should try to find a place to stay for the night. The horses need a rest."

Cesta do Štrasburku je dlouhá, ale zkratkou přes Černý les si ji poutníci mohou zkrátit o mnoho hodin. Málo z nich však stezky vedoucí do hvozdů Schwarzwaldu využívá, husté lesy na úbočích strmých kopců skrývají mnohá nebezpečí a v okolních vsích se šeptá o záhadných zmizeních nepozorných pocestných. Když váš kočí uprostřed lesa ztratí cestu, zastaví, aby zkontroloval své mapy. Protože se pomalu začíná smrákat, požádá vás, abyste v nedaleké vesnici našli místo k pobytu na noc. Když odvedete koně ke stáji a vrátíte se zpět na mýtinu, kde kočár zastavil, po kočím jakoby se slehla země. Ztraceni sami v Černém lese pak záhy zjišťujete, že některá tajemství, obzvláště tajemství prokleté vesnice Rabenstein, by měla zůstat navždy pohřbena...

Interaktivní fikce Stefana Vogta doplněná atmosféru dokreslujícími obrázky, která kráčí ve stopách klasických textovek ze studií Level 9 Computing Hra je kompletně v angličtině a její parser rozumí logice dvouslovných spojení. Hra byla naprogramována pro několik typů domácích počítačů z 80. let, ale je hratelná i na současných zařízeních.

Sběratelské edice pro každý ze systémů, na které je hra vydána, lze objednat ve formě úhledného big boxu.