Konečně jsem dohrál celou sérii. Pro mě naprosto skvělý počin, grafika pátého dílu mně vzala, obecně se mi líbila atmosféra zimného nočního města.

(900 kroků)
Vzestupná tendence kvality jednotlivých dílů se potvrdila. Tohle je pro mě rozhodně nejlepší díl celé série. 857 kroků mi stačilo, ale minimum bude asi půlka....
Hralo sa to veru výborne. Hlavne to malo veľmi civilne a dospelo napísaný scenár, aj keď ten záver bol veľmi smutný, no na druhej strane, je to asi aj dôkazom toho, že scenár na človeka vedel zapôsobiť. Čo považujem za mínus, je to, že väčšina adventúrčenia bola vlastne rovnaká, fúkanie do papierov/kariet a následne "ooglenie" nejakej frázy a takto až pričasto dookola. Asi čoskoro napíšem komentár.
Na pomery AGS titulov užasná záležitosť, ktorej ku dokonalosti nechýba veľa. AGS engine má svoje čaro, ale grafická špička to samozrejme nie je.

Logicky to však výrazne ťaží aj zo znalosti predošlých dielov, bez ktorých Epiphany nemá zmysel skúšať.
@účet smazán (27.04.2014 20:50): Kroky už nevím.

Jo, zakončení super. Dalo se čekat, že to bude dost smutné, happyend by to jen zkazil. Každé vítěztví Rosy a Joeyho mělo vždy i stiné stránky. Už jen zachraňování duše malé holky v tomhle díle nasadilo zase o něco ponurejší tón.

Proč by strašila? Není důvod aby uvízla, ona se jistě bez problému dostala hned dál.
Kolik kroků jste dohromady učinili? Já 986. :D

//btw: nejvíc mě rozsekala scéna s kontejnerem, držkopády. epic. xD Pak ještě, když Joey vešel v tom fitku do dámských šaten. A ta hláška. boží.

// Jinak se završením sérky, spokojenost. Sice smutné. ):. Ale s tím se dalo počítat, že to nedopadne klišoidním happyendem...

Takže Rosa teď v New Yorku straší. Není-liž pravda?