Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Assembly

19.07.2016
13.10.2016
20.01.2017
kompatibilní
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The Assembly je 3D first-person adventura, kterou lze hrát i ve virtuální realitě na přístrojích Oculus Rift a HTC Vive. Její vývojáři nDreams pocházejí z Velké Británie a primárně se zaměřují na tituly pro virtuální realitu, jako jsou Shooty Fruity, Bloody Zombies a další. Jedním z nich je právě The Assembly.

Příběh se odehrává v utajovaném výzkumném středisku organizace Assembly, které se zaměřuje na zkoumání zhoubných virů. Kvůli nejlepším výsledkům se postavila mimo vládu a neštítí se morálně diskutabilních experimentů. Dostáváte se do role doktora Cala Pearsona, který má své působení v institutu zanedlouho ukončit a vědkyně Madeleine Stone, kterou Assembly unesli a chtějí ji takto netradičně do svého týmu naverbovat.

Jako doktor Pearson se dostáváte do hlubin tajemného výzkumu v institutu – procházíte záznamy v počítačích, složkách a audio nahrávkách uvnitř laboratoří, interagujete s různými přístroji a plníte nejrůznější úkoly. V kůže Madeleine pak procházíte řadou zkoušek, které mají otestovat, zda jste vhodnou kandidátkou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.