Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Adventures of Square

07.11.2014
86
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Adventures of Square je nezávislá 3D akční hra na modifikovaném enginu hry Doom.

Země Shape Land žije pokojným životem. Její obyvatelé pilně pracují, aby zvelebili svou barevnou zem. Pomáhají jim vynálezy geniálního doktora Octagona, díky nimž obyvatelé mohou využívat vymožeností technologického pokroku. Temný kult Circle of Evil se snaží dosáhnout nadvlády v Shape Landu a navíc unese doktora Octagona. Jedinou šancí na záchranu nebohého myslitele je Square - ten nejčtvercovatější čtverec. Pouze Square, vyzbrojen svým paintgunem, může zachránit svou zemi ze spárů zlého kultu a zlikvidovat armádu přisluhovačů zla.

Adventures of Square disponuje komiksovou, dětsky laděnou grafikou. Hra však není zaměřená na dětské publikum, ale nabízí typickou hratelnost 3D akcí devadesátých let - frenetickou akční řežbu s prozkoumáváním komplexně vybudovaných levelů a hledáním secretů.

Hra disponuje první, devítilevelovou “square-ware” epizodou pro single player, čtyřmi multiplayerovými levely a Time Attack! módem pro off-line hru.


Poslední diskuzní příspěvek

Super, koukám, že už konečně vyšla druhá epizoda. Tak teď si ještě počkat pár let na finální třetí epizodu a můžu se do toho pustit :p.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.