Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Terrorist Takedown: War in Colombia

19.05.2006
53
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Terrorist Takedown: War in Colombia je již čtvrtým dílem ze série her od polských City Interactive běžícím na enginu ze hry Chrome. Jak je z názvu hry patrné, tentokrát se bude bojovat v Kolumbii a přilehlém okolí. Tamní obyvatelstvo je mafií nuceno produkovat kokaine a podnikavá kolumbijská mafie zaplavuje touto drogou Spojené Státy Americké. USA se nakonec rozhodlo s touto hrozbou skoncovat a mafiánským kartelům vyhlásila válku.

Jste člen amerických speciálních jednotek a vaším úkolem bude zlikvidovat šéfa kolumbijského kartelu. Během toho se budete prodírat kolumbijskými pralesy, navštívíte zapadlé vesnice, města nebo třeba budete likvidovat vojenský tábor. V této klasické akci z pohledu vlastních očí budete mít k dispozici celou řadu zbraní, od klasických samopalů, granátu až třeba po raketomet.


Poslední diskuzní příspěvek

Tak to už si moc nepamatuju ale upřímě - ten příbě hbyl strašnej, takže je to celkem jedno

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Další díl slavné série Terorist takedown War in Colombia. Oproti předchozím třem dílů přináší velké množství novinek. Jedná se o klasikou FPSku postavenou na enginu ze hry chrome. Příběh je vysvětlěn pomocí loadovacích obrazovek, žádné ukázky ani nic podobného. Zbraní je ve hře asi tak 10, o náboje nouze není, navíc jich můžete mít až 300 do každé zbraně. Grafika docela pěkná, na nějákou hudbu ve hře téměř nenarazíte. Fyzika není.

Další kapitolou je AI, které je opravdu špatná, proto na vás tvůrci posílají klidně 20 vojáků najednou a nejlépe ze všech stran. Lékarnička samozřejmě vypadává z každého 4. nepřátele, takže zemřít je téměř nemožné. Obvykle se zaseknete protože nevíte kam jít nebo vám stojí v cestě nějáké vozdilo, které zase ubírá životů až moc. Hratelnost nic moc, naštěstí je hra krátká. Stručně řečeno - další hit od City interactive.

Pro: grafika, celkem sranda

Proti: bugy, neuvěřitelně debilní systém zbraní či lékáren, AI

+6
  • PC 55
War In Colombia je podtitul další hry z akční série Terrorist Takedown od polských City Interactive. Jak už název vypovídá, hra nás zavede do Kolumbie, kde bojujete proti všudepřítomným drogovým organizacím. Samotné boje se odehrávají většinou v kolumbijské džungly, narazíte však i na místa s močály nebo se starobylými ruinami dávno zaniklých civilizací či letiště. Díky tomu je hra oděna předeším do zelené barvy. Deset let stará grafika je z dnešního pohledu nevyhovující, přesto se na to koukat dalo a oči si brzo zvykly. Obtížnost hry není příliš vysoká, zvláště díky neustále vypadávajícím lékárničkám z postřelených kolumbijců. Stejně tak i náboje, všude se jich povaluje hojnost. Inteligence nepřátel není na vysoké úrovni, ale u her takovýchto kvalit to není nic vyjímečného. Výtku mám tak pouze k ovládání, které se mi neustále vracelo k defaultnímu, a to při přenastavení i uložení ovládání nového. Ucházející hra, ke které se však s největší pravděpodobností už nikdy nevrátím.

Pro: Všudepřítomná zelená, kratší herní doba

Proti: Ovládání, AI

+6
  • PC 75
Tento díl ze série je asi nejlepší. Alespoň nějaký výběr ze zbraní, není nouze o náboje ani o lékárny. AI je tupá ale na hard se už docela trefují, hlavně ten obrněný transportér mi dával zabrat. Ale po chvíli už úkoly začínají být v podstatě to samé: Projdi z bodu A do bodu B a zabij vše co se hýbe. Sice se mi libí, že si mohu hrát na Ramba, ale trochu stealthu by nevadilo. Grafika se samozřejmě nemůže rovnat dnešním hrám, ale ve své době určitě byla legendární. Další věc je ovládání, doporučuji, nejdříve zalízt do options a předělat si ovládání, protože je definované úplně na ho*no. Také další věc špatná na hře, jsou bugy, tj. že jdete a najednou se seknete a dál vás to nepustí i když tam musíte =) Porstě asi nejlepší kousek od City Interactive, doporučuji pouze pro fanoušky FPS ;)

Pro: Grafika, Zbraně

Proti: Krátkost, Bugy, překopané ovládání

+3