Je to škoda. Tera měla jisté kouzlo. Bohužel příběh nestál za nic a časem to omrzelo, takže to bylo odsouzeno k zániku. Přitom ale jednotlivé rasy byli zajímavé, povolání byla dobře udělaná, soubojoví systém na svou dobu jedinečný, magic archer byl fascinující, a to OST... bohužel tento dobrý základ nikdy nebyl pořádně využitý.
@Fritol (21.04.2022 16:24): Ono to nikdy nebylo top mmo, ale mne se líbilo a par set hodin sem u toho vydržel. I to tenkrát moc pěkne vypadalo.
Ale na nějaké další hraní jsem se už fakt nechystal, takže pro mne žádný problém ze to konci. Ale určitě to nějakou hráčskou základnu mít bude, obvzlast když to není tak dlouho co to vydali pro konzole, a to je asi nepotěší.
Uvidím no. Zatím hraju beta víkend Neverwinter. Pak budu řešit eventuélně TERA :)
Chtěl jsem si vyzkoušet tuto hru, ale když se dostanu do game menu a chce po mě, abych si zvolil server, tak mi to u každého zvolení si napíše "Cant connect to server".
Už jsem zkoušel i takovou věc, aby TERA.exe šla do výjimek v ESETu, ale nic nepomohlo.
Zdar, tak to zrovna testuju a docela slušná záležitost - hlavně souboje jsou svěží vítr do zatuchlých kobek MMORPG:-) Musím taky uznat, že jak nemám rád asijský komix, tady mi stylizace vůbec nevadí a hlavní město se mi dokonce moc líbí. Někdo nějaké své dojmy?