Já už to teda nehrál ani nepamatuju (minimálně od té doby, co je to zdarma) a svoje staty si moc nepamatuju, ale jak tak na vás koukám, tak bych se stejně asi nechytal... :-). Ale taky jsem hrál prakticky jen payload.
Já taky hraju hlavně payload, nejvíc inženýra a snipera (za bránící stranu) a heavyho nebo medica (za útočící stranu). Snažím se být variabilní a týmový hráč, takže občas demoman, občas pyro, občas scout. Jak je potřeba :)) Spy mi moc nejde :D
@ugraugra (30.04.2012 01:05): Holt mi pomohla náhoda, soupeřící tým byl plný nespolupracujících začátečníků a ani jsem neschytal žádnej hnusnej kritikáč, to se pak boduje jedna radost.
@Psyx (30.04.2012 00:45): To ještě za mín, těch 13 minut mi naskočilo když jsem jednou byl afk na spawnu a ten server nekopal :) Jinak trošku jsem spadl že židle, když jsem viděl těch 188 hodin za pyra xD A nechápu jak si mohl za něj dát 51, já vždycky jedu takovej kamikaze styl, že zabiju max 5 lidí a chcípnu.

Ale dobrý, zatím se spájem držím prvenství :P
Myslíš tohle? :)
stats
Achievements comparison (nesnažil jsem se je získat, tj. takhle to vypadá po obyč.hraní)

PS podle mně tyhle statistiky nic neznamenají :). Co něco znamená je tabulka na konci hry, a to ještě taky nemusí vždy ukazovat nejužitečnějšího hráče pro tým .. Nejlíp mi jde demo peršan, demo se stickies, pyro, engeneer, medic. Trochu slabší jsem se scoutem a sniperem. Nejmíň hraju heavyho, spye, soldiera. Nejčastěji chodím terorizovat na TWSE a TF2CRITS. S TF2CRITS týmem jsme (já + mně neznámý tým VS TF2CRITS tým) si dali nedávno match se základníma zbraněma a rozsekali nás. Ale když jsme hráli s odemykatelnýma zbraněma, jsem tak někde +- na jejich úrovni (i když oni hrajou hlavně soldiery, já pyra a dema). <°)))><
636 hodin nahráno, zbývá 30 a rozmyslím si, jestli s TF2 neseknu nadobro :). Na čele tabulek už je docela nuda, asi by to chtělo další fps...
Tak jsem snad docela inteligentní, takže víme kdy je lama a noob dobré použít a kdy je to prostě na nic.
Mně to osobně řeklo pár lidí mimo hru a to semnou ani nehrálo a nebo občas kámoši prostě napíšou: Lamo :D
Tak ale niekedy je niekto naozaj lama/noob a kazí ostatným hráčom celú hru, ale to sa skôr týka party-based MMO než strielačiek.
Tohle někoho fakt tankuje? Neznám snad nic dementnějšího než děcka co v jakymkoliv mulťáku onanujou tím že každýho nazývaj lamou nebo noobem. Je mi úplně jedno jak mě kdo nazývá a absolutně to ignoruju. Tohle za reakci ani nestojí. Debata typu..
- LOL noob
- nejsem noob
- lamo
- jsem skiller
- cheater
- atp...
...by mě asi na místě zabila... :o)
Tak, tak.. To mi připomíná Call of Duty 2 . Kamarád kterej už je v tom dost mazák zašel na jeden server, po chvíli začalo: Wallhack , Cheater. Nakonec, když zabil Admina mu dali ban..
Horic: To máš u všech podobných her stejné, vždy se najde někdo kdo to hraje 25 hodin denně, téměř to bere jako práci ne-li poslání a když se někdo ukáže a chce si zahrát pro zábavu je rekreačně je osočován a urážen různými trapnými výrazy. A když už se mu jakž takž daří je nazván cheaterem a zabanován ;-)
Já jsem začal hrát TF 2 od doby co je free a už jsem byl kolikrát nazván lamou o_O . Nechápu z jakého důvodu jsem nazýván lamou, dotyčný mě ani hrát neviděl a hned mi prostě natvrdo řekl: Seš lama . To mě celkem zaráží, protože jisté způsoby hraní stříleček jsem zakombinoval i do hraní TF2 a musím říct, že ačkoliv se neřadím mezi nejlepší určitě bych se nenazval lamou . Tahle zpráva je pro všechny co by snad měli tendence někoho napadat za to, že začal hrát TF2 od doby co je free.

misadlouhy: No.. mně se ani nelíbí, ale znám ho :) Nejlepší je prostě Meet the Heavy a nebo Avast your Gentlemen
Hrát ted za spáje je fakt paráda. Když to ted hraje kdejakej noob, tak jsou ty killing spree, kdy člověk zabije třeba 6 lidí tlačící vozík najednou, fakt jednoduchý na zrealizování. Backstab, backstab, backstab!!! Aaaahhh
Nemá někdo Direct Hit na výměnu ? Šikovně jsem si ho přetavil na železo a teď mi chybí. :D
Naopak s nimi hrálo hodně lidí. Jinak máš pravdu, čim více lidí to mělo, tim méně těch dobrých hráčů zůstávalo na public serverech až jsme se dostali do fáze, kde jsou na public serverech dva týmy, kde v jednom jsou lidé, kteří nemají tušení, co mají dělat a druhý, který se téměř celý zná.
Zbraně z dřívějších class update byly ještě v pohodě. Většinou nabízeli zajímavou alternativu, ale stejně s nima málokdo hrál. Teď, když si můžeš craftit a dělat dokonce celé sety, už to stojí za houby. Každý tam běhá ověšený jako vánoční stromeček, ale když po nich chceš, aby začli tlačit vozík, tak tě ignorujou a jdou si radši někam umřít.
Javor: Ten vzhled není problém, ale některé nově přidané zbraně jsou. Liberty Launcher, Blackbox a Direct Hit u soldiera, Shortstop, Force-a-nature u scouta, minisentry u engyho...
Ne. Protože STEAM je služba, která tě přímo spojuje s ostatními.

8 až moc giga
Jak to tedy funguje ? Stáhnu si STEAM, přes něj si stáhnu Team Fortress 2 a zase přes něj budu to TF2 hrát ? Nedá se hra stáhnout bez/hrát bez ? Mimochodem kolik tak zabírá instalačka ?
Tak mám staženo. Hrál sem offline practice na easy a pořád do toho ňák nevidim. No dáme DH event ? Jakou mají úspěšnost ? Bude to někdo hrát ?
V poslední době šel na public serverech hrát jen payload. Tam lidi aspoň ještě trochu chápali co a jak, ale i tak si tam hrál každý sám za sebe. Teď už to půjde kompletně do háje a vozík se nehne ani o metr. :(
MCZ: Lepsi zbrane? Uz taky moc nehraju, ale nevsiml jsem si, jsou jen jine, pokud vim (vyssi damage vs mensi zasobnik apod).
Koukam, ze muzu byt rad, ze uz jsem to dva roky nespustil a tak mam uchovane krasne vzpominky :)
UrbanScytheCZ - Ona se původně ani jinak než v Orange Boxu neprodávala, takže bych řekl, že jo...
Je vhodné označit hru, která je sice zdarma, ale přesto svázaná se Steamem, jako freeware?

Jinak pro mě už je TF stejně mrtvá záležitost - pokaždé, co jsem ji po měsících zapnul, se hrála naprosto jinak a už jsem neměl nervy, abych se učil nové mechanismy apod. Sice sympatické, že se o tu hru tak starají, ale třeba to redesignované menu bylo fakt hnus (možná už zase vypadá nějak jinak) a že bych měl chuť hrát proti hráčům s lepšími zbraněmi atd. se taky nedá říct.
Ok, ti co to mají už zaplacené mají premium account (to stejné jako doposud, ti co jedou free mají omezený inv, itemy a bla bla bla) a dostali free HAT!