Take On Helicopters: Hinds

21.03.2012

rozšíření

Jde o první přídavek ke hře Take On Helicopters, který do hry přidává legendární bojový vrtulník Mi-24 neboli Hind, který je znám také jako létající tank. Ten je považován za jednu z ikon předchozích her od Bohemia Interactive Studio, Operace Flashpoint a ArmA. Hindy se navíc objeví ve třech verzích - Mi-24P, Mi-24V a nejnovější SuperHind. Navíc je možné si tyto stroje užít v celkem třiceti barevných nástřicích, které jsou většinou založeny na základě země, kde je daný Hind využíván (je zde i Česká republika).

Toto DLC přidává čtyři nové scénáře a několik "time attack" letů, které se soustředí na vojenské úkoly, jako např. krytí pěchoty aj. Je zde také multiplayerový deathmatch. Bohužel však nevznikla pro tento přídavek žádná oficiální kampaň.

@Cobot (17.07.2018 22:55): západní technologie byly do roku 1991 na úplně jiném levelu.

Ostatně to se ukázalo během operace Desert Storm. Tam východní technologie dostaly na prdel a v zájmu objektivity je nutné uvést, že sověti nevyváželi veškerou techniku na úrovni jaká byla dostupná v SSSR. Prostě některé věci byly top secret a nesměly opustit hranice SSSR.

Typicky Mig-29 se dodával státům Varšavské smlouvy v konfiguraci pro SSSR ale státům na středním východě, Africe, apod. už v osekané konfiguraci. To platilo i o další sovětské technice nebo přístrojích.

Note: západní ekvivalent Hindu v té době byly US AH-1F Cobra, nebo modernější a výkonnější AH-64A/D Apache což byla úplně jiná liga v každém ohledu ale obecně náskok západu v počítačích a elektronice byl do roku 1991 značný.