Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Super Punch-Out!!

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
14.09.1994 SNES
20.03.2009 Wii
02.01.2014 WiiU
28.04.2016 3DS
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://www.nintendo.co.jp/n02/shvc/4q/index.html
Super Punch-Out!! je čtvrtá hra ze série arkádových simulátorů boxu Punch-Out!! od vydavatelství Nintendo. Podobně jako v předchozím díle, Mike Tyson's Punch-Out!!, i tentokrát je vaším cílem probojovat se skrz všechny protivníky až ke kýženému titulu šampióna. Tentokrát na vás čekají čtyři turnaje o čtyřech boxerech, mezi kterými najdete staré známé z předchozího dílu i nové protivníky, jako je Kanaďan Bear Hugger nebo Ind Great Tiger.

Po stránce hratelnosti hra vychází z Mike Tyson's Punch-Out!!, ale přidává nové prvky. Hlavní změnou je takzvaný Super Meter, který se nabíjí konsekutivními úspěšnými údery. Po jeho nabití může hráč používat rozšířenou paletu úderů, jako háky nebo zvedáky. Postupem zápasu oba zápasníci také mohou docílit power-up statusu, který se resetuje po sražení na zem a který posiluje a zrychluje zápasníkovy útoky. Oponenty je také možno správnou sekvencí úderů dočasně omráčit. Zápasy se tentokrát skládají jen z jednoho trojminutového kola, ne tří a v případě prohry může pro každý turnaj hráč využít až tři další šance.

Série pokračovala dílem s názvem Punch-Out!! pro konzoli Nintendo Wii.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.