Subnautica: Below Zero

Souhlasím s uvedeným, kdykoliv mám koupenej nějakej EA, vůbec na to raději neklikám, dokud to není hotový a vydaný, jinak je to na nasrání, řekl bych - celkovej zážitek se rozmělní v jakési "aha to je nový tohle v EA nebylo, tohle slíbili a nesplnili, sakra tohle bylo předtím lepší" atp.
@Gordon (09.05.2019 23:57): Možná je to prostě užitečnej způsob, jak se udržet v povědomí až do vydání. Za sebe musím říct, že dojmy z objevování jsem si v původní Subnautice trochu zkazil tím hraním EA. Below Zero si dám až v plné verzi.
@Bursoft (09.05.2019 22:22): Souhlasím, vůbec to nechápu, ta hra je o objevování. Jinak pokud vím, tak na epic se dostali už při rozpracované below Zero, možná se jim to nechtělo už měnit a mají rádi způsob vývoje, kdy jim to testuje spoustu hráčů.
Skrz původní Subnauticu mi na YT pořád vyskakují videa na Below Zero a říkám si, co z té hry mají lidi mít, když se jim kompletně vyspoileruje ještě před vydáním. Video s popiskem "I spawned biggest leviathan in subnautica" a v thumbnailu jeho screen.. Tady té hře fakt hrozně ubližuje Early Access a kompletní přístup ke command konzoli.. Moc mi nejde do hlavy, jak si nemohli vydělat dost peněz z původní hry (i s tím giveawayem na Epicu), aby to nemuselo být v EA..
@Gordon (30.01.2019 19:57): Dojmy jako: mám to na Steamu v knihovně, ale nemám si to na čem zahrát? :D Původní Subnauticu jsem si kupovala za plnou cenu (20€) a nelituji, protože to za to fakt stojí a mohlo to být klidně i dražší.
Jako vždy neručím za popisek :D Ještě jsem to nehrála, takže nevím, jak moc je pravdivý