@stepankoby1 (28.07.2022 21:49): Jo, později je používání částí těla nutnost, ale mě to bavilo. Původních skladeb moc není pravda, mě ale stačily ke štěstí Lollipop a Mr. Sandman. Jo a vzpomněl jsem si i na úkol na přehradě, ten nápad byl boží :)
@Jumas (28.07.2022 20:54): Házení plus ovládání protivníků bylo obojí hezké, jen mě postupně začalo štvát, jak je čím dál častěji považováno ne za abilitku, ale klíčovou soubojovou mechaniku. Finální bossfight je na něm přímo založený a zvrhne se to tak v hledání cápka s pistolí, abys ho mohl ovládnout a progresovat. Čekal jsem asi větší variaci. A hudba mi přišla právě hrozně slabá. Ve hře hrály tak tři vlastní skladby, jedna při ovládání rukou, druhá při jízdě vozidlem a třetí při některých příběhových momentech.
@stepankoby1 (28.07.2022 19:06): Mě to bavilo. Od ovládání protivníků pomocí ruky přes házení různými částmi svého těla až po výbornou hudbu. Ale chápu, že to nemusí sednout každému a ovládání bylo takové konzoloidní, co si tak pamatuji.
Mno, tak gameplayově asi jedna z nejotravnějších her, co jsem kdy hrál. :D Takhle otřesný level design se jen tak nevidí, připadalo mi to chvilkami jako špatný, narychlo spíchnutý dodatek k filmu. Dost originální a s velkým potenciálem, ale o to bohužel horší.
Hele neví někdo kam se stratila stará dobrá čeština co si pamatuji z mého mládí tak jsme to pařili jako malí haranti v klubovně. A rád bych si zavzpomínal na staré dobré časy. Proto žádám vás jako komunitu o pomoct protože jsem hledal i na starých forech kdy se tam psalo asi v roce 2005-2008 a už v tu dobu nevědl nikdo kam se poděla ta čeština. Budu rád za každou radu. stubbs the zombie
Tak z hlavy co si pamatuju, tak treba u Quest for Glory 1,2,3,4 a Broken Swordu 1,2 tam tez nebyl temer zadny viditelny rozdil, ale tusim ze i nejake novejsi adventury tim trpi, treba tusim Runaway, Tale of a Hero atp. Jinak pravda vetsina adventur to nastaveni asi ani nema a u toho zbytku vetsinou stejne nema az takovy smysl.(predevsim u tech starsich tedy)
Adventur jsem moc nedohrál, takže nevím a teď přemýšlím, jestli třeba u těch starších typu Horké léto a Polda bylo vůbec nějaké nastavení. Ale třeba v Ankhu tam byl obrovský rozdíl :-)

Já nevím, já dohrál 160 her a zatím jsem narazil jen na pár her, kde ty rozdíly byly minimální, ale u Stumbbse tam není rozdíl žádný v té kvalitě. Na minimálně se mi to zdá možná ještě hezčí :-)
Tohle je asi jediný případ hry, kde mezi minimálním a maximálním nastavením grafiky není žádný rozdíl v kvalitě :-)
V grafice ano, jen ne v kvalitě grafiky. Na nejnižší detaily mi hra přijde graficky na stejné úrovni jako na nejvyšší. Akorát tam není to otravné zrnění a není taková rozmázlá.