Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Steel Panthers: Main Battle Tank

01.06.2005
93
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Tahová hexová strategie, volně navazující na předchozí díly Steel Panthers a Steel Panthers: World at War, vytvořená na bázi kódu Steel Panthers II. Hra pokrývá konflikty v období 1945-2020 a to jak reálné, tak i ty fiktivní. Na výběr je přes 90 národů, měnících se podle doby, kdy se bude bojovat.

Hra je velmi komplexní a vedle široké nabídky jednotek, které se v dané době vyskytovaly, v sobě ukrývá obrovskou míru realističnosti, která se snaží odrazit co možná nejvíce situaci na reálném bojišti.

WinSPMBT je hra, která simuluje moderní válčiště a staví hráče před postupný vývoj situace na světových válčištích, kdy se začínají objevovat moderní tanky a vrtulníky a pánem bojiště se stává pěšák vyzbrojený naváděnou protitankovou raketou.

WinSPMBT klade na hráče poměrně vysoké nároky co se týče zažitých taktických postupů a schopností, ale především znalost techniky a výzbroje v daném období. K tomu pomáhá i obsáhlá encyklopedie.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.