Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

StarTropics

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.12.1990 NES
07.01.2008 Wii
03.09.2015 WiiU
13.03.2019 Switch
Vývojáři:
, (sekundární)
StarTropics je akční adventura od vydavatelství Nintendo, inspirovaná prvním dílem série The Legend of Zelda. Hráč se v ní ujímá kontroly nad chlapcem Mikem, který je svým strýčkem, známým archeologem doktorem Jonesem, pozván do jeho laboratoře na ostrově C-Island. Po příjezdu ovšem zjišťuje, že jeho strýček byl unesen a neohroženě se tak ho vydává hledat.

Po hratelnostní stránce se jedná o klasickou akční adventuru z izometrického pohledu, rozdělenou do několika lineárních úrovní. Mike se může pohybovat po ostrovech, konverzovat s různými NPC, řešit hádanky a bojovat s nepřáteli s použitím různých zbraní, mezi které patří například jojo či basebalová pálka.

Na rozdíl od The Legend of Zelda a naprosté většiny ostatních her vydavatelství Nintendo byla hra StarTropics určená čistě pro severoamerický a evropský trh a nikdy se nedočkala japonského vydání. Dočkala se ovšem druhého dílu s názvem Zoda's Revenge: StarTropics II.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.