Starsky & Hutch

20.06.2003
26.09.2003

Hra Starsky a Hutch je inspirována stejnojmenným seriálem ze 70. let. Její děj se odehrává ve fiktivním městě Bay City plném zločinu a drog. Dostanete se v ní do role dvou policistů, pouličního drsňáka Starskyho a zákona dbalého Hutche. Usednete za volant zbrusu nového Fordu Gran Torino a budete v něm prohánět zločince po více než 150 kilometrech silnic v celkem 18 misích rozdělených do tří různých příběhů, majících předlohu ve skutečných epizodách seriálu.

Celá hra je totiž ve skutečnosti televizním seriálem a úkolem hráče tak je nejen dokončit hlavní úkol mise, ale přivést ke sledování seriálu co nejvíce diváků a udržet si je. Proto je musí v průběhu mise bavit různými kaskadérskými kousky s autem, přestřelkami se zločinci nebo demolicí města. Naopak při nárazu do civilního auta nebo zasažení chodce diváci mizí. Podle počtu diváků, kteří epizodu sledovali, se také odráží na hodnocení každé epizody ve formě udílení odznaků odemykající další epizody. Hra navíc obsahuje další herní módy, např. volná jízda nebo střelecká revue a bonusy ve formě dobových fotografií z natáčení seriálu nebo rozhovorů s herci.

Výrazně odlišná verze hry vyšla ve stejném roce i pro GameBoy Advance.

Pěkný koment akorát si vždycky rozmysli které hře dáš 100% - 100% je pro mě něco jako vyjádření hry kde nenajdeš snad nic co by ti vadilo a hru kterou bereš jako geniální dílo, nebo jednoduše srdcovka na kterou nezapomeneš ;) ..Jestli to tak je tak je tvoje hodnocení 100% v pořádku, jestli ne - tak tu máme přece velkou škálu hodnocení ;)

Dvojku Starsky a Hutch znám. Původní seriál mě nebavil, ale u posledně vydaného filmu jsem se bavil. Možná také právě proto vznikla v návaznosti i tato hra. Samotná hra pak není nic velkého. Na jednu chvíli určitě pobavit dokáže, ale po chvíli spíš otravuje. V rámci chyb, bugů, otravnosti a stále se opakujících misí. Tak, co bych také mohl čekat od takto budgetové hry žejo...

Pro: Jako budget dobré

Proti: ale pro vážnější hraní nepoužitelné.

Nevím zda je hra napsaná dle filmové předlohy, ale ve svém raném věku dobrá zábava.
Hru jsem ovšem rozjel až v roce 2006 a dnes na ni píšu komentář do DH.

Líbí se mi příběh, honičky a prakticky skoro vše. Na svoji dobu skvělá grafika.
Nevím co je na hře tak nezajímavé a skoro vše se mi líbilo

100%

Pro: Příběh, honičky, postavy, animace, grafika atd..

Proti: Nevím