Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Starship Troopers: Extermination

Nehotová verze
17.05.2023
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hvězdná pěchota je vysazená na těžební kolonii planety Valaka, která byla zdecimována pod náporem mimozemské hmyzí rasy zvané Arachnidi.

"Chcete vědět víc?"
Kooperativní střílečka z pohledu první osoby slibuje akční hratelnost s až šestnácti hráči, ti ve vojenských rolích plní různé úkoly, jako těžbu nerostu a stavbu základny na obranu před hordami brouků, jejich počty se postupně zvyšují tím, jak na sebe svou aktivitou vojáci přitahují jejich pozornost. S tím stoupá i jejich diverzita, kdy do boje nastupují silnější a odolnější brouci. Cílem každé mise je vytěžit nerosty, zahnat nebo eliminovat Arachnidy a přežít. Během misí lze plnit i vedlejší úkoly, dokud pro vás nepřiletí flotila. Hráči také mají na výběr specifické role, jako polní doktor, granátník, stavitel, nebo lovec.

Hra je zasazena do stejnojmenného knižního světa od Roberta A. Heinleina. Kniha se dočkala také filmové série.


Poslední diskuzní příspěvek

Jedna velká mapa, kde se hraje na více způsobů. tři classy, tři zbraně pro každou, trochu se to seká při posledním last standu. Steam ukazuje deset tisíc denně hrajících, tak snad to za ten rok bude alespoň z poloviny stejně dobré, jak Vermintide II.
Základ je upečen dobře.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.