Ahoj Kluci chtěl bych koupit 4 licence na Starbound jedna stojí 7€ 190kč dvě bych si nechal nemá někdo zájem o 2 licence ? na Steamu
Nemůžu uvěřit, že verze 1.0 je konečně venku. Jdu to zkusit, i když jsem četl docela smíšené ohlasy.
Tak otestoval jsem Starbound Beta Build 20150826, prvé dojmy super. Velmi se mi líbí možnost cestování po vesmíre. Stavba lodě a dnes se podívam aj na nejaké ty modifikace...
@Mount (21.03.2014 13:28): Odehrál jsem asi před měsím a půl cca 20 hodin a velmi jsem se bavil (částečně asi taky proto, že jsem nehrál Terrarii). Pak jsem to ale stopl, protože začal na povrch dost vylézat stereotyp. Navíc se mohou objevit skutečně závažné bugy, jako např. ten, kdy z plných beden člověku zmizely všechny nasyslené věci. Za zakoupení to, myslím, stojí již teď, ale doporučuji nehrát moc dlouho (ne dál, než do porážky prvního bosse). Viděl bych to ještě na min. tak nejmíň rok, dva vývoje.
"Na hře Starbound dělali i bývalí tvůrci terrarie. Takže to má kousek duše ze světa terrarie."

Pokud se nepletu tak jeden tvůrce a to grafik (proto to taky vypadá jako obšleh T), programátor a designér stále updatuje jedničku (a přemýšlí nad dvojkou)
Nějak týhle hře nemůžu přijít na chuť, všichni řikaj, že to je nová Terrarie, ale mně příjde že to není ani z poloviny tak zábavný a akční jako Terrarie (a už vůbec ne po tom, co udělali ten update po dlouhý době)
Teda to mě štve. Tak hrozně jsem tuhle hru chtěl přidat, až jsem na to zapomněl. Tak jsem aspon poslal editaci popisku :)

Anyway, mám to už koupené a hrál jsem to zhruba půl hodiny, ale asi to uložím k ledu. Je vidět, že to chce ještě hodně vyladit, už jenom fakt, že dostat se po spuštění jen do hlavního menu trvá 216 sekund je trochu průser :)

(naštěstí spuštění přes OpenGL je daleko svižnější)