Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars: The Old Republic - Knights of the Eternal Throne

76
5 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online RPG *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
02.12.2016 PC
Vývojáři:
BioWare
Oficiální stránky:
http://www.swtor.com/eternal-throne
Šesté rozšíření MMORPG Star Wars: The Old Republic a čtvrté příběhové vyšlo k příležitosti pětiletého výročí původní hry. Příběh navazuje tam, kde skončil v předchozím rozšíření Knights of the Fallen Empire. Znovu bojujete na straně Aliance jako veterán Velké Galaktické Války Outlander a musíte zabránit císaři Valkorionovi a císařovně Vaylin v dobytí celé galaxie.

Navštívíte dvě nové planety, maximální úroveň byla zvýšena na 70 a přibyly dva nové herní prvky Galactic Command a Uprisings, které vám umožní účast v nových bitvách. Příběh je rozdělen do devíti kapitol, z nichž se každá zabývá jinou bitvou Aliance proti Věčnému trůnu. Bude jen na vás a vašich rozhodnutích, zda zvítězí Aliance anebo si celou galaxii podmaní temná strana Síly.

V rámci účastnických odměn lze do svých řad přibrat jako společníka nájemného vraha Shae Vizla, popřípadě používat Rapid Recon Walker. Pro předplatitele je tento přídavek uvolněn zdarma.


Poslední diskuzní příspěvek

Na viacerých serveroch hraje stále dosť ľudí. Samozrejme, nie toľko ako napríklad WoW, ktoré bude zrejme fungovať aj o 100 rokov :), ale s…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.