@AuroN (komentář): Fajn ty komenty k SWTOR. ;)

Btw píše se "holt" jakožto zastaralá a u nás zdomácnělá verze německého halt. Hold skládáš někomu a znamená taky něco jiného. ;)
Na viacerých serveroch hraje stále dosť ľudí. Samozrejme, nie toľko ako napríklad WoW, ktoré bude zrejme fungovať aj o 100 rokov :), ale s prihliadnutím na to, že fanúšikovský základ je zrejme beztak situovaný do USA a SW sú mimoriadne populárnou značkou, nejaký čas by to ešte malo bez problémov bežať. Aspoň teoreticky.

Táto zmena dáva zmysel hlavne z toho hľadiska, že bude oveľa jednoduchšie vyhľadať si ľudí na skupinový obsah. a to bol pravdepodobne jeden z hlavných dôvodov, prečo k tomu vývojari pristúpili.
Lidí podle mě nemusí ubejvat tolik, spíš se zbavujou serverů, který už jsou dlouho mrtvý.

Pochopitelně to nehraje tolik lidí, jako před dvěma třema lety, ale to je logický. Nějakou dobu to podle mě ještě ždímat budou, cartel market jim určitě něco nese a i kdyby zanedlouho přestali vyrábět novej obsah, tak to chvíli budou moct udržovat v chodu bez nějakejch masivních nákladů.
Nojo, to ale znamená že lidí ubývá a nakonec i ten jeden nebude mít kdo živit :-I
To se to pak člověku ani nechce moc hrát, když ví, že za pár měsíců mu to všechno stejně bude k ničemu, o všechno přijde a bude to jen ztracený čas :D
Progenitor už brzo nebude progenitor. Všechny tři evropský servery se slučujou do Darth Malgus serveru.
A jsi na progenitoru? :) Potřebuji nějakou tu guildu :D
Ale pravda, taky chci ještě stihnout výzvu a mám zatím co dělat :-/ ...
@Arcee (10.10.2017 23:45): Já to hraju, ale vynechávám jen kvůli Herní výzvě, jinak se těším, až se k tomu znova dostanu. Jinak jsem ve hře jako Maligurdin, Arnisch a ještě Consular, ale jeho jméno jsem zapoměl... :-D
a zůstane mi to po zrušení? :) Máš nějakou použitelnou guildu, kde se můžu ptát na blbosti? :D 3 roky jsem to nehrál a dost se toho změnilo. Jsem na progenitoru.
Ještě to pár lidí hraje (včetně mě)...subni na měsíc a dostaneš všechno - level cap na 70, kotfe + kotet.
Hraje to ještě někdo tady? :)
Když si koupím tento DD, dostanu i všechny předešlé a nějaký subscribe k tomu, jako to bylo i předtím?

Nebo jaký je nejlevnější postup se k tomu dostat? :D
Poslední datadisk mám Revana.