Odehrál jsem celej ten první level v remaku a je to fakt parádní práce. Technicky se dá vytknout jen nefungující vsync (takže nutno vynutit přes driver) a nepodpora gamepadu. Jinak jsem nenarazil na bug a shader compilation stutter tu taky není. Za to jsem narazil na easter egg :)
Je to skvělá práce, být nějakej managor v Lucasfilmu tak toho člověka najmu na plnej remake.
Tak som si na YT pozrel ako vyzerá prvý level a celkom ma to navnadilo, ako by mohla vyzerať hotová hra - hlavne v spojení so svetelným mečom. A to mám na Steame zakúpenú, ale zatiaľ stále nerozohranú pôvodnú verziu. I moje súčasné rozohrané hry som naposledy zapol pred niekoľkými mesiacmi...
Hudba ti hrála bezproblémů - tzn měl jsi cd v mechanice při hraní, že?
Jj, ty linky se hodí. Hudba mi hrála bez problémů. Jinak je akorát škoda, že ty nové textury nevylepšují veškeré lokace ve hře, ale jen některé. Zkoušel jsem i mody na fyziku a krev, ale ty my blbly, tak jsem je pak nepoužíval.
PavelU - díky za linky na mody a návod, hned jsem tam dal všechny ty modely atd a je to znatelně lepší. Jediný co mě fakt štve (mám steam verzi) je ta absence hudby...to by jeden vraždil (přitom u AvP jež má cd audio ve steam verzi hudbu zakomponovali).
Já tohle už mám i s datáčem a chybí mi jen oba Force Unleashed a Jedi Academy, ale zajímalo mě, jestli je k platbám na Steamu potřeba třeba BÚ v cizí měně, embossovaná platební karta nebo tak něco... :)
Hurá, komplet kompilace Jedi Knight série na steamu! Konečně je mám všechny hezky originálně.Zatím jsem testnul Dark Forces a Jedi Knighta, obojí šlape bezvadně (Jedi Knight dokonce akcelerovaně v 1920*1200), akorát u JK chybí hudba..což mě štve.Ale i tak jsem happy : ).