@Rapier (23.06.2019 17:24): Asi to tedy není problém SW:BF, ale právě toho, jak mi (ne)vyhovuje gameplay Battlefieldu. Hlavně jsou to tedy tři věci, které mi těžce nesedly:

1) Classy mi připadají hodně podobné. A když už tam je něco, co by mohlo být silné, tak jsem stejně nic nevydržel (třeba ten kutálecí robot, co se rozbalí a pálí čtyřmi lasery).

2) K čemu je mi dobré nasednout do TIE Fighteru a začít pálit do pěchoty, když je moje životnost stejně asi 5 sekund. To se teda Impérium při výrobě moc nevytáhlo.

3) Body na mapě a celkové dobývací vyznění hry je zabité tím, že hlavní objective je 200/250 killů. To tam podle mě nemělo vůbec být. Při ofenzivě přece nutně umře víc vojáků. Stalo se mi i to, že jsem dal 40 killů a stejně jsme drtivě prohráli. Nebo jsem zakempil na startu a počkal si na výhru. Ten limit na killy se mi sem vůbec nehodí.

K čemu je házení granátů, když postava nikam nedohodí a já jsem v otevřené krajině? Pomalý pohyb v otevřené krajině ze mě dělá velmi snadný terč. Menu s málo kontrastním kurzorem. A tak dále...

Líbí se mi zvuky a "reálné" lokace, ale to je tak všechno.

P.S.: V Origin verzi je multiplayer jen přes LAN, nebo připojení na konkrétní IP adresu serveru. To tam nebyl žádný normální server browser nebo matchmaking?
@Kwoky (23.06.2019 12:57): co se Ti na ní nelíbí? Je to prakticky MP hra vycházející z výborného Battlefield 2, pro fanoušky SW svého času orgie. Údajně to má prý i nějaký single ve stylu BF2, tedy nic moc. Co si tak vzpomínám single byl v BF2 nic moc.

Dnes máš SW Battlefront 1+2, single je tam tak o 1000% lepší, MP je stejné, respektive zjednodušené oproti Battlefield 3 a 4.
Vysvětlí mi prosím někdo ta vysoká hodnocení tady? Vždyť ta hra je hrozná.
Netušíte někdo, jak to rozjet na vyšším rozlišení než 1280x1024?