Ahoj vsichni.
Prosim vas hraje jeste nekdo tuto hru. Kdysi sem ji hojne hral na PC. Ted ji hraji na ps5 a zase me to tak silene chytlo. Nevite nekdo o nekom nebo o nejake cz nebo sk fleet? Jsem s toho deprimovany jak neumim najit nikde zadne forum, stranky startreku online cz nebo fans. Muj nick na ps plus i ve hre je KazatelAK47
Dekuji vsem
Strašné. Těch postav bych se skoro lekl. Což nic nemění na tom, že mám trochu chuť přímo se "projít" po dějišti mého oblíbeného Star Treku. :)
Není k té hře někde nějakej manuál? Vůbec ničemu tam není rozumět, skoro nic není logický, aby to člověk pochopil tak nějak přirozeně. Například nevím, proč mi nejde equipnout věc na loď, nidke nesvítí žádnej requirement, nedá se to vygooglit, na fb stránce Star Trek Online vás s dotazem pošlou do prdele, jako novej hráč nemůžete založit vlákno na fóru ani napsat do Zone chatu.
Autoři té hry se fakt zuby nehty snaží, aby to nikdo novej nezačal hrát.
@Aaron_Hill (23.04.2015 18:19): Když jsem viděl, že je v STO diskuze aktuální, tak jsem si řekl, že bych mohl napsat komentář k téhle hře, ale musím uznat, že vše již bylo naprosto geniálně sděleno. Fakt brilantní komentář. Proč byl zabanovanej?
To je teda slabota, čekal jsem mnohem víc, žádná taktika...
Oproti Brigde Comander je těch mechanik mnohem míň, mam pocit jako kdybych to jen sledoval, navíc si dávam borgy jak čluny takže jsem asi nejlepší kapitám v historii ST...
a ty výsadky... připadám si jak gej...

A to jsem se tak těšil, přitom stačilo skloubit jen dvě hry ST: BC a ST: Elite force II.
@Aaron_Hill (05.09.2012 08:47): Je fakt že je to více méně fanouškovská záležitost, já třeba nemusím hry typu Starwars a vysloveně mě nebaví, tady i když tomu dávám 55 % si to vážně občas zahraju a užiju, ale jak říkám jen po malých dávkách :D

@Say (05.09.2012 11:45): Fallen Earth, by byl solidní kdyby měl kvalitní PVP s možností full lootu, to bych se pak vážně, vážně za to zaplatil. Páč pak by to skutečně mělo i atmosféru postapo.

Já zatím co jsem hrál tak nejlepší MMORPG je prostě pro mě asi vážně ta Ultima online, a pak fanouškovská předělávka fallouta 2, to je taky špica. Jo a ještě Shadowbane! :) do náhodného setkání na mapě ti vstupují i interakce s ostatními hráči a to končí dvěma způsoby: slabší prchá nebo umírá :D
konvice sa obcas sprava ako vul (ano!), ale tento koment nadherne chytil - vratane pro a proti. Ale aj tak STO kazdy den na par minut zapinam - nj, aspon ranky v DOFF dotiahnem este na max :)
@Say (05.09.2012 02:00): Hamsterovo "vesmírné bitky s mass effectovými pozemními přestřelkami" ber s velkou rezervou, AI je tak tupá že vůbec na tebe jednotky nereagují, respektive s ME je to nesrovnatelné, už ta akčnost je tu tak na úrovni 20 % z ME.

Dobré jsou vesmírné bitky, díky věrohodné kopii star fleet commandera. Tam už jde vážně i o taktiku a classu lodě, ale jinak souhlasím Hamsterem hratelné to vážně je, ale jak říkám po malých dávkách.
@Say (05.09.2012 02:00): Hele ono to hratelně zas tak hrozné není, prostě akčně simové vesmírné bitky s mass effectovými pozemními přestřelkami. Ono to spíš dost selhává jako onlinovka. Pokud tě chytnou, tak to má dlouhou řadu příběhových SP misí a v PvP arénách se taky dá vyblbnout, jenže krom toho možnosti docela rychle dojdou a vyčpějí. Je to zadarmo, tak to klidně zkus, protože u téhle hry se fakt vůbec nemusíš bát, že by z tebe udělala nějakou WoW zombii. Ze začátku to je chytlavé dost, ale než ti začne škola...
@Javor (22.07.2012 17:10): Login a "handle" tady není to samé, což BTW minimálně u mě dělá neuvěřitelný bordel (hra s tím nepočítá, asi pozůstatek po přechodu účtů u Crypticu pod Perfect World).

Mě tam najdete jako "Nate Logan@NateLogan"

PS: A teď jsem to asi půl hodiny hledal, STO má fakt hrozný UI.
Ty nicky, to je jméno kapitána a login, že? V tom případě bych měl být Graivo@javor13.
Já bych se klidně taky přidala, ale stejně jako MickTheMage hraju dost single-playerově. Navíc už jsem to pár měsíců nehrála :)
Nikdy jsem žádnou online nehrál, ale možná bych to i vyzkoušel, pokud by tedy nevadil úplný nováček.
@Javor (21.07.2012 10:57): Ono, ak by bol cas ja to mozem tiez zorganizovat, to nie je problem. Problem je - mame 5 ludi? :)

Plus, co sa mna tyka, isiel by som do flotly, pokial by sa po mne nevyzadovala ziadna akcia - kedze hram STO viac-menej pasivne, a single-player smerom :) Inak by som uz davno zalozil flotilu, akurat najst 5 ludi s podobnym pasivnym cielo-hranim je celkom fuska :)
Jestli dobře chápu, že jsem byl zrovna dosazen do role organizátora, tak to moc nadějně nevidím. :-)

Ale tak v neděli k večeru by pro to mohla být příhodná doba, pokud vám to vyhovuje.
Jak tak koukám na novinky v patchi, což se takhle znovu pokusit o založení flotily?
Já teda zatím jel jen ten hlavní příběh, DOffy a Borgy, když jsem na ně náhodou v sektoru narazil. PvP ale asi taky brzo otestuju, na retrofit Defianta mi bude třeba tak půl mega dilithia.
Mne tedy jako nejrychlejší způsob expení přišly pozemní pvp areny. Člověk si tam vydělá dost těch fialových kešů, aby si na každé hodnosti okamžitě nakoupil všechno nejlepší dostupné vybavení a když jsem s taktikem na sebe naházel buffy, tak jsem útočnými puškami rozstřílel i trojnásobnou přesilu, takže člověk tím proběhne celkem rychle a snad za každé tři bitvy byl level.
Mě vůbec nebaví ty vesmírné taktické boje. Já vím, že o tom ta hra hlavně je, ale radši bych dělal pozemní questy. To se asi nedá co?
@Javor (11.07.2012 15:56): smutne na STO je, ze som sa k Vice Admiralovi dopracoval len minihrou s dutty officermi a plnenim hracmi stvorenych misii :) Ale stale mam tu hru rad a som zvedavy co prinesie dalej. Holt, je to istym sposobom Trek.
Tak jsem se konečně dostřílel až k admirálovi a DS9. A jako fanda oné série musím říct, že mne děsně těší mým Defiantem vaporizovat Cardassiany a Jem'Hadar.
Mě trochu štve, že aby si člověk udělal soukromou flotilu v garáži, vyjde to snad na víc jak 100€. Jak se mam jako kochat těmi loděmi?
@MickTheMage (16.02.2012 22:52): Jo, jsem si říkal, že dokud s tím vystačím, tak nebudu plýtvat xp dokud se v tom nezorientuji, ať o ně pak nepřijdu kdybych jim chtěl měnit skilly. Nakonec jsem se bez toho obešel až do toho 40. levelu.

A nejlepší loď jsem psal "bezplatnou". ;)
Hamster - jop, to je hlavny kamen urazu STO. Hram to rekreacne - hodinku kazdy den a uz som Rear Admiral (ale nalepsiu lod este nemam :) ). Ale zaujimave, ze si nepovysoval Bridge Officerov? To si hral len s level 1 vlastnostami?
Tak je to tady. Nafasoval jsem s rear admiralem nejlepší bezplatnou loď a už ani nemám moc motivaci jí vybavit, natož se patlat se zbytkem (mám sloupec potenciálních Bridge Officerů a ještě jsem popravdě neutratil ani bodík z BO xp). To bylo rychlejší, než jsem čekal.
@Javor (12.02.2012 11:36): Jop, crafting len v Memory-Alpha.

Jo a teda, prva epizoda vcera tak 5/10 - nebolo to zle, ale boli uz aj lepsie feature epizody, a hlavne menej zabugovane (co ma sralo asi najviac). Inak sa to pekne rozbehlo, krasny cliffhanger a zaroven ukazalo, ze taketo veci prilis do mmo nepatria (myslim podobny cliffhanger) Kedze sa na DS9 po skonceni misie mozem bez problemov vratit, vsak :)
Dá se vůbec craftovat mimo Memory Alphu? Neb to je hlavní důvod, proč jsem na to zatím kašlal.
@MickTheMage (08.02.2012 16:10): Jako moc tohle fakt nepobírám. Na první pohled jsem si řekl, že to je parádní nápad na patlačku, sbíral jsem všude ty anomálie a kdesi cosi, a pak jsem párkrát proběhl arenu a zjistil jsem, že jsem ověšený nejlepším bordelem v mé třídě a toho fialového svinstva mám víc než můžu za den zpracovat. O_o Zvláštní balanc.

Jinak ta hra je lepší než jsem čekal, hlavně blbnutím s Duty Officery a jejich assigmenty ala Suikoden se docela bavím. Jen tedy nedokážu odhadnout, jak dlouho si mě to udrží, protože třeba ten koncept PvP je docela zklamání. Ač je to samo o sobě celkem zábavné, tak jsem čekal trochu víc nějakou totální válku bez cti a pravidel jak v BSG Online. Ale asi nemůže být dobré všechno...
Dotaz, je k něčemu patlat se s craftováním, když se dá na první pohled vše podstatné koupit za to dilithium, nebo jak se to menuje?
Je opat cas na trochu obrazoveho spamu :)

Moja druha lod v plnej krase...
Moja tretia lod v priblizenej nadhere... Aj ked sa mi na zaciatku velmi nepacila, zvykol som si, bude mi chybat :)
A konecne moj Voya...no skratka moja kapitanska lodicka...

Jeden klingonsky dravec...
Moja sekundarna, vritualna malickost veliaca klingonskemu dravcovi...

Vice Admiral Knight a tehda este porucik Nate Logan :)
Dve lodky...

Mno a nakoniec Odysea, buduca trieda pre novu Enterprise...