@Chuck (16.08.2013 11:38): Čím míň toho máš, tím déle můžeš běhat, výš skákat a stamina se rychleji obnovuje... Kvéry stejně nemají moc velkou hodnotu, takže ideální je napakovat se primární a sekundární zbraní, do každé dva druhy munice, nějaké jídlo, spacák, obvazy, artefakty za opasek a hurá do Zóny=)
Nebyl jsi jen přetížen? Když chodíš po lehku, máš artefakty na výdrž apod.. tak jsi jak tryskáč :D
Páč až budu sprintovat ze smetiště do Pripjati, a přitom vlezu do nějaké anomálile tak mě budou bolet klouby a zároveň budu mít rozsekanou řit :)
@Majkee (13.08.2013 14:47): "I think we will have the DX9 video cards supported, but only under Vista and up (so we could use the DX11 interface to work with them). If everything goes well, we plan to also implement a cross-platform OpenGL renderer, which will work as under Windows XP (which we don't support at the moment), so as under other OS (MacOS, Ubuntu). But those are only the plans for now."
nedá..ale to je tím že to není otevřená alfa..zatím tam pustily strašně málo hráčů..pvp mě taky nezajímá..ale já se tak na tu hru strašně těším že ho budu zatím hrát něž vyjde free to play nebo co-op
@funza (13.08.2013 10:59): Už nijak, nebaví mě čekat na patch se kterým konečně spustí Evropksou Alfu (registrace už jede odzačátku, ale dostat se do hry nedá), a ani nějak zatím nemám zájem, PvP mě totiž opravdu nezajímá a jak to tak vidím už to nebude mít ani tu Stalkerovskou atmosféru (jasné, není a nebude to Stalker hra, ale ta atmosféra tam klidně může být)
@Say (09.08.2013 21:26): Ktory patch to tam pridal... ja som to hral hned ako novinku v den vydania a tato funkcia tam nebola a musel som kvoli tomu instalovat MOD co pridaval repair funkciu obchodnikovi. Ale to bola neja verzia hry 1.1 ci 1.2.
Poraďte prosím někdo, jak se řeší údržba zbraní, nemůžu na to přijít.
Achjo, co ma znamenat ta ucinost zbrani? Vzdyt ta skupinka vojaku tam na pod tim zeleznicnim mostem naprosto nejde znicit, kdyz jeden zasobnik z pistole z metru nestaci na zabiiti vojaka...
JJ ako sa mi rozhodil COP s Complete modom, tak som sa nasral, že som si stiahol SoCh v CZ /Gold v ...006/, má to dabing a už som tak 1 hod od konca a hlavne sa mi páči, že pri ohni znie ruština.
Pri prvom hraní, to bolo tak zabugované, že mi to ráchalo do modra, takže som to využíval tak /neskorý pripitý príchod dom napr v piatok/ , že som zostal pri ohni, dal volume do prava a počúval frky a gitárku, AI však raz prekvapila a Sidorovičov tábor napadli vojaci, okolo 4:00 hod reálneho času začal štekať kalach, stalkeri ziapali: "zachadi z bóóku" a dostal som strašný pi*ung od fotra :D
Inak, hrám to s CZ dbingom a príde mi to lepšie ako ENG, hlavne preto, že dabované nie je všetko!
"Za normálních okolností bych dal new game,ale jelikož tohle nejsou normální okolnosti, i přesto dám new game.. "

Tahle věta mě naopak trochu navnadila.. :D :D
@Clorky (11.05.2013 09:43): Mno hrát za Snipera v 1.2 bylo dost na palici, SNiperky jsou straně drahé a jejich munice taktéž, mno a já neměl nějak moc peněz v zásobě (ze začátku) a pak jak jdeš už do Pripjatě tak sniperka ztrácí význam (není tolik zombíků a poslední část je nejlepší projít s granátometem). Sniperky sem ani moc v oblibě neměl (v průběhu hraní) a hrál radši s útočnou puškou a broxnou (a tím pádem mi zaměřovač dost skákal :D). Jinak vím jaké změny budou ve 2.0 (komplet přečteno na moddb) ale za snipera se mi hrát už prostě nechce :)