Spore Creature Creator

Spore: Tvoření příšerek

17.06.2008

Ani nie tak plnohodnotná hra, ako tvorenie príšeriek, presne ako hovorí jeho názov. Je to akýsi predvoj pred prichádzajúcim plnohodnotným Spore. Tvorenie príšer poskytuje hráčovi možnosť vytvoriť si svoju vlastnú príšerku, podľa svojho vlastného uváženia a zdielať ju s ľuďmi cez internet, či už vo forme samotnej príšerky, obrázkov alebo videa.

Spore Creature Creator je k dispozícií ako klasická krabicová verzia, či v digitálnej forme. Hráči si rovnako môžu vyskúšať tzv. trial verziu tvorby príšeriek, ktorá obsahuje cca 25% obsahu plnej verzie editora.

zdenous: Oni za to pýtajú peniaze? :D Ja tú hru mám asi dva krát.

Předem je třeb říci, že "úplnou" hru Spore jsem nehrál. Tak, tenhle krijejtr toho vlastně moc nenabízí, tak jak je možné, že jsem u toho strávil zhruba 3 až 4 dny? Snad proto, že jsem od přírody kreativní člověk a bavilo mne tvořit si příšerky tvořit podle své fantazie, byť těch možností tolik není, až v plném Spore je odemčeno předpokládám všechno. Ale nehodnotím Spore, pouze tento Creator. Dost mne prudilo, že si na svou nestvůrku nemůžu přidat tolik (rohů, ostnů, apod.), kolik bych chtěl. Jste totiž omezeni určitým počtem bodů, které když vyplýtváte, tak tvorba vlastně končí. Ale i přesto jsem stvořil pár, pro mne velmi osobitých, příšerek. Graficky je to skvělé, byť to není můj šálek kávy.

Spore: Editor příšerek bych doporučil hlavně dětem, které se u něj určitě nasmějí a navíc budou něco tvořit.