@Mr. Delicious (komentář): Pokračování určitě doporučuji. Je ale tedy ještě náročnější, než tahle prostřední verze. Projití na jeden zátah jsem tam dal, ale stálo mě to hodně úsilí.
Super, tak mám checkpoint v icecaves. Nakonec pomohl ten hint, že brokovnice je pod náhrobkem s nápisem Ash. Na zabíjení obchodníků jsem neměl odvahu :)

Dokonce jsem ted došel do další lokace, ale zase jsem neměl potřebné itemy pro tunnelmana. Ty icecaves jsou takové hop nebo trop. Když se najde na začátku kompas, tak je to celkem lehké :)

/ edit icecaves jsou hodně lehké, ale cože? Gold key from mines? Se posral ne? :o)
@ugraugra (25.06.2016 19:08): Ano, každý ji má. Nejlepší řešení jak ho zabít jsou bomby, nejlépe ty přilepovací. Ale pozor - pokud jednoho zabiješ, v každém levelu pak bude další hlídat vchod do další části (proto ta část o modlení) :D

Jo a pokud narazíš na level Restless Dead, bývá v něm brokovnice pod náhrobkem s nápisem Ash :)
What, Tunnel man chce ted shotgun?! Tak to je docela problém, protože za celou hru jsem ho viděl asi 3x a ted se to bude muset sejít tak, abych ve správný moment kdy mám hodně peněz narazil na správný obchod se správnou nabídkou a přežil to. Achjo a to jsem si myslel že džungli budu mít rychle za sebou :(
@Bodkin (17.06.2016 10:47): Mwhahaha! Ted jsem se těm šmejdům pěkně pomstil. Byli tam 3 vedle sebe, tak jsem jim do pavučinek naházel překvapení... Ale hned po tom do mě narazil netopýr, kterej mě shodil do propasti, kde mě v letu trefil šíp z pasti a odpálil mě přímo na bodláky :(
Do týhle hry se mi moc nechce protože je tam podle gameplaye násilí na ženách.
Olmec konečně mrkev. Poslední dny jsem z něj měl noční můry. Dal mi nějak víc zabrat než ve verzi z roku 2009. Tahle nová se mi ale líbí daleko víc :)
Po 500 smrtí jsem konečně dohrál :D Zkoušel někdo dohrát i Hell?