Koukám, že to tady žije, tak se zeptám, měli jste taky problémy se spuštěním Platinové Edice? Chce to po mně při vstupu do menu nějaký kod a na netu jich moc nejni. Dyžtak mi něco pošlete...
Už si to úplně nepamatuji, ale pokud jsi na začátku hry, možná můžeš rozvíjet ostatní schopnosti až poté, co tu první zvolenou dostaneš do nějaké konkrétní úrovně? Jen tipuji, musel bych to znovu zahrát.
Ahoj mám problém se zadáváním zkušeností vždy můžu zdokonalovat jen jednu danou oblast schopností, ale já bych rád zdokonaloval všechny schopnosti nevíte jak na to?
Mám to v plánu rozjet znovu, ale protože si pamatuji, jaký to byl žrout času, tak se toho až bojím. A to jsem ještě nehrál ani datadisky, o druhém díle a jeho datáčích ani nemluvě...
Možná bych jen poupravil, že to není z iDnes.cz ale z Ceštiny.cz, které pod iDnes spadají (kdo pamatuje ještě doby, kdy to vedl Čedič? :) a nebylo to pod Mafrou?) Takhle to vypadá, jak kdyby ty překlady měla na starosti zpravodajská redakce :)
Ahojte lidi, poradil by někdo nějakou hru hodně podobnou Spellforce? Tedy kombinace RPG a RTS žánru, zasazená do světa fantasy.
Tak do třetice + 1 všeho dobrého: Pochopil jsem ten konec dobře? Skutečně Rohen (a.k.a. Dark Lord) po návratu do minulosti s postupem zmoudří a jde zastavit sám sebe?

Každopádně dohrát tuto hru byl poněkud oříšek. Postavy zaměřené na bílou magii mají posledních pár map setsakramensky co dělat, aby vůbec přežily (ač poslední boss padne celkem lehce). V tomhle je hra poněkud nevyvážená... ale co, je to vskutku opravdové RPG, kde na schopnostech hlavniho hrdiny záleží jako nikde jinde :-).

Jinak s mizejícími částmi objevené mapy problém není, jen se vývojáři rozhodli hru ztížit a takhle to dopadá... takže bez patchů nic nemizí.
Pár technických postřehů: Někdy se hra špatně nainstaluje (nebo je to chyba datadisku/patche/revize či kopírováni savů) a po opuštění mapy se neuloží prozkoumané oblasti (zčernají). Další problém je dokumentech, pokud jsou umístěny někde na síti (na jiném PC), v tomhle případě si hra zase odmítá zapamatovat sériáč a člověk ho musí pořád při spuštení hry opisovat (komplexnost sériáče pak vymakali v druhém díle... je to očistec ho zadat :-Dsd).
Technická otázka: Nemá někdo zkušenosti s online registrací téhle hry (respektive Spellforce Platinum)? Mi to pořád hlásí, že jsem pirát a ať si koupím originál :D. A to už mam třetí origoš (1. byl obyčený Spellforce, pak z levelu, teď z balíku Spellforce Universe), to je normální buzerace :-)
Ona je obecně celá výtvarná stránka Spellforce prvotřídní. Kdo nikdy nepostavil lesní město elfů a pak se v něm neprošel a nezažil tu atmosféru na vlastní kůži, nepochopí.
Hrál jsem myslím jen demo, ale ten obrázek na krabici je prostě úžasný!:)