Tak krabicovka za dobrú cenu je už doma, tak sa mi snáď hra bude páčiť :)
Montana: Alice in Chains tam byly tuším dostkrát (ten začátek) a jak jsem psal do komentu, nevím, zda nějáké rozhodnutí před tím ovlivňují konec, ale každopádně to poopravím, oboje a děkuji za upozornění :))
@montana (16.08.2012 19:20): jj tam sem si to taky přečet, ale viděl sem jen něco s fosforem, teď už zase vím, že budu ostřelovat někoho minometama a kdo ví co se dovím příště...teď ji slevnili na 27 liber, chtěl jsem kupovat, ale takhle počkám aspoň po novém roce a doufám, že na to zapomenu...
sprav si v komentu ten spoiler, já si to třeba nedopatřením přečet :/
@Cobot (13.08.2012 21:24): Jo, ty civilisty jsi zabil ty. A jestli se v tom motáš, možná si dej pauzu a popřemýšlej nad tím :-) Aneboi taky ne, a na(ke) konci ti to dojde... moc zamotané to není, když člověk vnímá všechno co se děje.

Jo a zbytečně se tu neptej, nebo tě někdo ve spoileru připraví o překvapení z konce, který je možná předvídatelný, ale stejně působivý...
Musim ten fosfor použít? Minimálně ty snajpři na střechách se spawnujou pořád takže dojde munice. Takže asi musim co?

EDIT: no tak jsem ho použil.. Nějak to ale nechápu to jsme ty civilisty zabil já nebo už tam takhle byly před tím? Ten voják říkal že pomáhali. Takže jsem zmasakroval jednotku co pomáhala těm civilům? No jsem zatím v osmé kapitole, ale je to nějak zamotaný.
čo to tu trepete :-O
ake daily deal 33% je největší možné, keď už len Max Payne 3 mal daily deal 50% a to nevravim o druhych..75%??? k tomu už nemam čo napisať :D
Veľmi chcem túto hru, teraz je na steame 33% zlava, bude podla vas aj 50% cez toto letne zlavovacie obdobie??? je to novinka, ale to je aj Max Payne 3 a ten 50% zlavu mal...

co myslite???
@Maximus (09.07.2012 08:16): já o tom teda ještě věděl před relativně velkým oznámením na E3 před 2ma lety, od té doby jsem tu hru sledoval...spíš před vydáním neměli žádnou masáž
Mně naopak připadá, že už od začátku celkem přesně popisovali, co chtějí udělat. Už od ohlášení zmiňovali Srdce temnoty coby inspiraci, nástin příběhu, dospělá témata atd. Navíc to pak opakovali téměř v každým traileru, akorát tomu zjevně nikdo moc nevěnoval pozornost, že to všechny tak překvapilo...Já se na to těšil už od začátku roku 2010.
No reklama bola na Spec Ops naozaj velmi slabá, o hry sa zaujímam neustále a pozorne a o Spec Ops som nevedel absolutne nič a nevedel som až do vydania, že čo to vlastne je :D
@NateLogan (08.07.2012 23:11): tak 2K všeobecně nejsou moc schopní, ani Mafii 2 neprodali a u Borderlands měli jen kliku, propagovat neumí a proto jsou stále za těmi většími vydavateli Acti, EA, Ubi

UE4 mi připadá jako děsný fail a ta prezentace byla příšerná, pochybuju ale, že bude míň licencovaný, vývojáři jsou zkrátka zvyklý a na jiném enginu dělat nebudou :/
@Fg (08.07.2012 22:58): Unreal Engine je "stejný" už od verze jedna. Respektive je tam spousta prvků, co vypadají pořád stejně (až na drobnosti jako vyšší rozlišení). Dřív to nevadilo, dneska už to omezuje. Ale já měl za to, že se UE všem líbí (kromě mě, já ten engine nesnáším, a UE4 vypadá taky nic moc kromě navýšení rozlišení všeho).

Každopádně Spec Ops prostě dojel na generický vzhled a na imho dost mizernou reklamní kampaň.
@NateLogan (08.07.2012 22:52): jj demo mě taky odradilo, hlavně díky takovým těm malým nesmyslným nedodělkům, které ale ovšem bili do očí...no dyť to říkám, bodejď by to netáhlo, když se tyhle 2 žánry tak prolínají a jedna vypadá jak druhá, je to nuda. Musí už přijít nová generace, to lidi budou šílet a aspoň první 3 roky budou kupovat každou capinu :)

EDIT:
je to i dáno tím, že skoro všechny hry frčí na UE, což je pro oči už neskutečný opruz, vše vypadá stejně, chce to variabilitu, jenže na tu to ani v budoucnu nevypadá, UE4 vypadá naprosto stejně tmavě bez novinek, na CryEnginu vyjde krom Crysis tak max Husiti od Vávry na FrostBitu taky zase nic moc nevyšlo. Mít 3 enginy je katastrofa! :(
@Fg (08.07.2012 22:44): To je poměrně omezený pohled (odůvodnění na požádání ve spamovací diskuzi :) ). Nicméně tyhle generické FPS/TPS právě na PC moc hráčů dneska už nezajímá, generický GeoW gameplay netáhne už ani na konzolích. Plus alespoň podle mě je demo příšerné, mě odrazuje i když vím, že příběh je fakt dobrý.
@Paul (08.07.2012 22:25): zajisté, že vážně, těchhle konzoláckých stříleček se na PC neprodá ani 100 000 ks, tohlee není žádný killer titul, aby to prodalo alespoň ubohý mega(to by musel být titul na úrovni Diabla, BF3, CoDů a podobných). To samé Syndicate, Future Soldier, ono vůbec letos se to na PC absolutně neprodává, už je chabé, když konzole prodají pár set tisíc a ne miliónů, jako cokoliv pod 2M je katastrofa jak pro vydavatele, tak vývojáře a letos toho moc přes nešlo a dycky bylo PC do počtu....se divím, že jim ty konverze za těch 70 000 kusů stojí, pak se jen hejtuje jak je to na *** a jak sou konzole na ***, no nezbývá, než se tomu dycky zasmát :)

@montana (08.07.2012 22:07): co sem tak porovnával, tak ty čísla sou občas velmi podobné...

a dost mě mrzí, že hry co jsou něčím odlišné a většinou i dobré, tak se ji prodá minimum, je to smutné no
Jo, myslím, že veškerá digitální distribuce. Taky tam maj u PC údaj asi 10 000 kopií.
Pravděpodobně z vgchartz, ale tam ty údaje obvykle nejsou nijak zázračně přesný...
ta hra má stěží prodaných čtvrt milionu kopií na všechny platformy :/ další prodejnostní fail, snad ty vývojáře nezruší...vydavatel slyší asi jen na recenze 8-9/10