@montana (08.07.2012 15:06): Tak teď si mě dostal, vypadá to totiž, že ve Spec Ops vážně nehrajou (hodinku jsem to těď hrál od začátku, kde jsem myslel, že to bylo), moje chyba. Ale pakliže nehráli tady, tak určitě zní v Ghost Recon: Future Soldier (BRMC: Beat the devil´s tattoo), jinak fakt nevim kde jsem to v poslední době slyšel, někde to bejt muselo :D
@AppleCore Kde ve hraji BRMC? Ja si jich tam nikde nevsiml? Nespletls si je z The Black Angels, kteri tam maj dve pisnicky?
Smazal sem ho, podival sem se na youtube :)

Odehral jsem vsechny, az na to vystrileni zachranne jednotky. Ten finalni zvrat je slabsi, ale vsechny nasledny konce povedeny.
[neexistující příspěvek]: Můžeš se zastřelit, nechat se zastřelit (takže se taky zastřelit), nebo můžeš přežít a postřílet je, přežít a zemřít, a nakonec přežít a vzát se.

edit: WTF kam zmizel ten montanovo koment na kterej tu reaguju ? :-)
Konecne po case nekdo pochopil, ze i hry potrebuji pisnicky.
On si toho ale zase stejne nikdo nevsimne a furt budou vsude dal jen orchestry tududu.
@Paul (06.07.2012 19:12): Nehrajete tu za hrdinu. Hrajete tu za vojáka co chce být hrdina, ale zoufale se mu to nedaří. Ten voják to totiž nemá zcela v hlavě v pořádku. Tohle bych nějak předělal
@Kubulus (06.07.2012 21:50): Díky. Jinak pro mne je Max prostě srdcovka, tak jsem mu těch 5 procent přihodil. Fádní mi nepřišel, gameplay mě v něm bavil asi víc než ve Spec Ops (ne že bych se u Spec Ops nějak nudil), ale je pravda že narativně ani zdaleka tolik nezapůsobil. Ale hodně to tam zlepšoval McCaffrey. Ikdyž North je ve Spec Ops taky výborný.
@Paul (06.07.2012 19:12): U Spec Ops je právě podle mě vidět, že pokud má hra čím táhnout, může se to hrát třeba jako Half-Life. Takový Max P. 3 byl proti tomu vysloveně fádním zážitkem (z mého pohledu), ale tohle jsem si fakticky užil.

Jinak komentář dobrý - nehrát to, dobře bys mě ním na to nalákal ;-)
Mapa se zdá být velká, ale docela mrtvo. Ten nápad s tou písečnou bouří je docela fajn.
Sakra kdo by to byl řekl, že jedna z nejgeneričtěji vypadajících, hrajících se a pojmenovaných her všech dob bude mít jeden z nejzajímavějších příběhů ?
@oleav (02.07.2012 18:52): Fakt na amazonu maj regionálně restricted mafii ? Já měl za to že tam restriktovaný hry nejsou...škoda. Aspoň že s tím Spec Ops nebyl problém.

@ViRus (02.07.2012 17:37): tak by to mělo být v pohodě, pokud to tedy není regionálně restricted, ale tím VPN se to dá obejít.
@ViRus (02.07.2012 11:00): Tipnul bych si že by ty tebou vyjmenované hry neměl být problém aktivovat. Jen u toho Maxe si dej pozor aby to byla steam verze, já třeba mám nesteam verzi (kupovanou jinde).
@Paul (01.07.2012 09:49): Ještě jeden dotaz, myslíš, že to tak bude fungovat i u originu? A myslíš, že nebude problém, krom toho spec ops, které si vyzkoušel, s vložením kódu na steamu (věčný rozdíl mezi EU vs US)? Mám představu Spec Ops, Max Payne 3, ten Darkness 2 a Syndicate a možná ten Battlefield 2 Complete Edition.
Má to trochu pomalejší rozjezd, ale pak to nabere na obrátkách celkem rychle (imho až moc rychle, trocha rozvleklosti a melancholie na úkor akce by tomu neuškodila).
Opravdu je to tak dobrý? Mám odehraný tak možná dvě hodiny (spíš míň) a zatím mi nepřišlo, že by tam bylo něco, co by se nějak výrazně vymykalo typickým konvencím CoD-klonů.
Domnívám se, že se už blížím ke konci a dost to nabírá na síle a psychologickém vypětí. Pořád jen střílečka z konzole, ale překvapit umí.
@ViRus (01.07.2012 09:56): Účet můžeš použít, já použil svůj co mám už roky. Ale musíš mít jako adresu při placení uvedenou nějakou US. Když budeš chtít zaplatit a budeš tam mít svojí CZ adresu, tak to asi neprojde (četl jsem, nezkoušel jsem). Když si tam ale prostě nastavíš nějakou druhou adresu v US (je fakt jedno jakou, já mám třeba nějakou food bank v Oregonu co jsem vygooglil) a při placení budeš mít nastavenou tu, tak koupě projde bez problému a během minuty se ti zobrazí klíč co nacpeš steamu a už se tahá.
Ceny platí celosvětově, vzhledem k tomu že je tu mám stejný jako lidi v US.
@Paul (01.07.2012 09:49): To jako když mám účet na Amazonu, tak bych to teoreticky mohl použít ne? To by mělo fungovat, zaplatím a oni mně pošlou key nebo to platí ty ceny jen pro US?
Na amazonu je teď hra na týden zlevněná na 500Kč. Je potřeba si nastavit jakoukoliv US adresu (já použil nějakou co jsem vygooglil v oregonu, kde není sales tax). Hra má steamworks, takže jsem dostal klíč a hra se už stahuje steamem.

Spousta dalších her je tam extra levná, např. Darkness 2 za 12 doláčů.

@Kubulus (30.06.2012 22:53): Copak? Babičce se nelíbilo vízo? Tak není za co kupovat hry a navštěvovat cukrárnu?

70% je dost dobré hodnocení. Připosrané je jenom kdyby ho udělil pissálek některého z prestižních magazínů, to by pak opravdu nemělo cenu s takovou hrou ztrácet čas.
Ha. S výjimkou HEXova PŘIPOSRANÉHO hodnocení jsou tu jinak velmi pěkná čísílka. Už se těším. Ještě zbývá najít někoho, kdo mi to koupí.
Nu, všichni to chválí, ale nehrálo se mi to zrovna skvěle. Tedy, oni chválí vše okolo, ne gameplay. Gah.
Pruboval jsem demo a zbraňový feeling mi přišel trestuhodně...papírovej. Taky, začínat hru úchvatně generickou přestřelkou ve vzduchu mi nepříjde jako slavný nápad. :/
[přesunuto z komentářů]

Sakra recenze vypadají překvapivě pozitivně...hlavně scénář vypadá fantasticky.

edit - sakra překlik! Přesuňte to prosím do diskuze :-)
Gameplay je v zásadě standardní cover shooter s několika zajímavejma gimmickama. Ale i po týhle stránce mi to přijde velmi výrazně lepší než třeba GoW.

Hlavní tahák je tady určitě ten příběh a Heart of Darkness/Apocalypse Now atmosféra, která se velmi příjemně doplňuje s nádherným prostředím zničený Dubaje.

Celkově vzato, výborné to je:).
Oprubuj demo na steamu. Protože ten gameplay je... jak to říkají anglicky mluvící? Lackluster?