@Śygauras (27.10.2023 07:36): Jediný, kdo tě tady častoval poznámkami o hlouposti jsi ty sama. A to opakovaně.

Ptát se uživatelů na aktualizace/verze atd. je naprosto běžný postup při řešení problémů se SW obecně. Vůbec to neznamená, že tím házíme chybu na uživatele, ale potřebujeme znát podrobnosti a vyloučit různé scénáře (případně mezitím zkusit pomoci, aby se tyhle chyby nestávaly). Tohle ti potvrdí každý vývojář/tester atd. Nicméně to, že dobře míněné rady a dotazy považuješ za útok na svou inteligenci nebo schopnosti je typ problému, se kterým ti na Databázi nepomůžeme.
@Śygauras (26.10.2023 18:50): Chce to klid, mne se to stalo taky i když trochu jinak. Teď když něco píšu průběžně to ukládám skrz tu ikonu diskety nahoře na listě. Vždyť určitě víš ze různé programy, weby a práce na pc můžou přinést kdejaký opruz. A většinou těžko říct kde se stala chyba. A nádobí je dobrý mýt hned po jídle, pak se nikdy nehromadí :D
@MCZ (26.10.2023 13:45): Abych to pochopila. Vy tu máte problém s tím že když mám napsaný text a chci ho odeslat tak to nejde, protože musím vyplnit platformu, čímž text zmizí ale chyba je u mě že si na to stěžuju a mám aktualizovat prohlížeč ... aha. Tooltip mi to neukázalo, aktualizace mám automatické a nedávno se mi aktualizovalo vše (dokonce i Firefox)
Na svém vystupování nevidím nic nepřátelského. Ono je těžké nebýt sarkastická když popíšu nějaký problém a první rada zní nějak "umej nádobí, pak nebude špinavé"
Pokud máš pocit že jsem nepřátelská, nemusíš odpovídat.
@Śygauras (26.10.2023 11:58): Klikni pravym mysitkem na start menu vlevo dole na liste, zvol System, zascrolluj dolu a tam v sekci Specifikace Windows bude edice a verze. Umim si predstavit, ze se to na ruznych verzich OS muze chovat ruzne (ackoliv by nemelo, obzvlast tedy pokud mas nejake novejsi Windows). A potom jeste verze Firefoxu, kterou mas - ve FF vpravo nahore klikni na menu (tri carky) - Napoveda - O Firefoxu a tam bude verze podobne jako jsem psal dole.
Předpokládám že to bude problém Firefoxu, protože jsem evidentně podle mnoha lidí jediná na světě kdo ho používá. Všichni ostatní používají lepší a kvalitnější prohlížeče.
@Memphis (26.10.2023 08:58): Původně jsem si chtěla na tvou adresu jedovatě odplivnout s poznámkou že miluju lidi co mě mají za tupou krávu která neumí klávesové zkratky, nebo třeba uložit a kopírovat text (kdybych to věděla ..... no škoda) ale nepřijde mi to fér.
Samozřejmě (jak už mi asi milionkrát bylo řečeno u mnoha a mnoha věcí) používám ten nejhloupější a nejvíc dementní prohlížeč na světě, Firefox.
Žádný tooltip mi nevyskočil.
@Śygauras (25.10.2023 20:46): Co používáš za prohlížeč? Při neoznačení platformy by se správně měl objevit jen tooltip, že je to povinný údaj, a nemělo by dojít k obnově stránky.

Jinak v editoru funguje Ctrl+S (nebo ikonka disketky) pro uložení textu, který jde následně načíst zpět.
@Dunemaster (25.10.2023 19:20): Už se mi to stalo myslím 3x. Jenže jak tu třeba dloho nejsem, tak mi to nesepne. Mám v plánu to napsat do dokumentu a pak to překopírovat. Jen mám děravou hlavu a zapomenu na to.
Už sem to řešila u Zeldy, kdy jsem měla sepsanou knihu a taky mi to zmizelo protože jsem neměla označeno.
@Śygauras (25.10.2023 18:03): To je hodně nešťastné. Smutním s tebou. Já se tedy na psaní dlouhých textů v browseru nespoléhám a všechen software, co do toho nepřímo či přímo vybízí nenávidím. Myslím, že se řešilo, že se na to bude tady upozorňovat, aby se tací jako ty nespálili.
Netuším kdo vytvořil tuhle stránku ale měl by zapracovat na pár věcech. Napsala jsem recenzi na půl stránky o 50 000 slovech a nedovolilo mi to odeslat pokud nevyplním platformu a tím mi zmizel komentář. Psát to znovu nebudu.
@FildasCZ (21.10.2014 11:00): nemáš-li kreativní myšlení a potřebu tvořit tak tě to bavit nebude, to je celkem jasné, mě to taky nebaví pokud nemám zrovna náladu tvořit nebo mě nic nenapadá.
Upřímně hru jsem nehrál a nikdy jsem nechápal, proč je to tak cool s videí mě to nechávalo chladným. Každopádně to zkusím, abych zjistil, proč je to tak cool.
Tak za 1 rok predaných cez 1 milion kopii. Pekne.
Este som sa k hre nedostal, ale do buducna ju planujem vyskusat.