Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sonic Drift

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.03.1994 SegaGG
18.06.2003 NGC
06.02.2004 PC
02.11.2004 PS2Xbox
Vývojáři:
Sega
Sonic Drift je závodní hra ze žánru kart racing například po vzoru populárního Super Mario Kart. Na hráče čekají známé postavy ze série Sonic, kterými jsou mimo samotného Sonica i Tails, Amy Rose nebo doktor Robotnik, který stojí za celým závodním turnajem, jelikož ukradl smaragdy chaosu a jen vítězstvím je Sonic a přátelé mohou získat zpět. Každý z nich disponuje jiným vozidlem s jinými parametry a především vlastními speciálními schopnostmi.

Mimo volné závody jsou přítomny samozřejmě příběhové turnaje, které hra nabídne celkem 3 a každý z nich obsahuje 6 různých tratí. Ty jsou založeny na známých lokacích z minulých Sonic her. Nechybí tak Green Hill, Spring Yard, Star Light a další.

Původní vydání na Segu Game Gear bylo pouze pro japonský trh, kde hra byla přibalena ke konzoli. Na západ se podívala až díky hře Sonic Adventure DX: Director's Cut pro Nintendo GameCube a PC. V té byl Sonic Drift obsažen jako odemykatelný bonus. Dále byla hra součástí kompilace her Sonic Mega Collection Plus pro Xbox, PlayStation 2 a PC.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.