Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Slave Zero

68
17 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
31.10.1999 PC
17.11.1999 Dreamcast
Vývojáři:
Accolade
500 let v budoucnosti má nad Zemí absolutní vládu muž jménem Lu Chen, obecně známý jako SovKhan. Pilířem jeho obrovské a stále rostoucí armády jsou tak zvaní otroci – obrovští bojoví roboti, několik desítek metrů vysocí. Jediní, kteří se pokoušejí SovKhanovi vzdorovat, jsou Strážci. Těm se podařilo získat otroka a nahrát do něj mysl jednoho ze svých agentů. Hráč se tak ujímá role tohoto „otroka nula“ a vyráží bojovat do Megacity S1-9, kde sídlí sám SovKhan.

Slave Zero je čistá lineární akce. Procházíte se svým robotem v koridorech, většinou sestávající se z vysokých domů, a ničíte nepřátelská bojová vozidla, vrtulníky a především ostatní otroky. Po určitých úsecích vás vždy čeká nějaký ten boss. Pro zpestření je možné rozšlapávat lidi, házet auty a demolovat některé domy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Niektoré hry zaujmú príbehom, iné krásnou grafikou, do uší ladiacou hudbou, alebo niečím originálnym, čo tu ešte nebolo. Slave Zero je tá najobyčajnejšia 3D strieľačka, akú som kedy hral (jún 2002) a napriek tomu na ňu spomínam aj dnes.
Nasadnete do mecha, vydáte sa do krabicoidných ulíc veľkomesta, kde na vás čakajú tupí nepriateľskí mechovia a ide sa do boja. Občas do vás búšia aj tančíky, ale čo také zmôže bodka na zemi proti kolosu, ktorý je aspoň 50x väčší.
Je to tak obyčajné až je to dobré. Správna hra na odreagovanie, kde nie je nutné premýšľať, ale iba vystrieľať jeden zásobník za druhým a keď začne nudiť, tak ju proste vypnete. Nepríjemné je len to, že časom príde ten pocit, keď budete chcieť pokračovať ďalej a ani nebudete vedieť prečo.
+11