Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Simon the Sorcerer: Who'd Even Want Contact?!

Simon the Sorcerer 5

17.02.2010
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Who'd Even Want Contact?! je pátým dílem známé adventurní série o mladém kouzelníku Simonovi. Po Chaos Happens se jedná o druhý díl pod taktovkou Silver Style. Příběh pojednává o útoku mimozemšťanů na zemi kouzel a následném únosu Simonovy přítelkyně Alix.

V jádru se stále jedná o klasickou point & click adventuru, v několika případech ozvláštněnou více možnostmi řešení jednoho problému. Vaše řešení poté ovlivní konec hry. U vizuálního zpracování nastala menší změna. Hra se snaží působit více kresleně, a to jak u pozadí, tak u postav, u kterých je použita cell-shading technologie (obtažené obrysy). Stejně jako v předchozím díle má Simon deník, do kterého se zapisují všechny zadané úkoly, a který obsahuje trojstupňový systém nápovědy. První stupeň vám jen lehce napoví, jak dál, třetí vám vyzradí rovnou celé řešení.


Poslední diskuzní příspěvek

Musa: ja hej, viz. komentár, úplne ma nakrklo, že tá hra nemá so Simon the sorcerer nič spoločné, humor v prdeli, atmosféra v prdeli, údesné dialógy. A to boli presne tie veci čo som si na pôvodných Simonoch cenil.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.