Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Silver

29.09.1999
28.06.2000
77
11 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Silver je akční RPG, které je značně inspirované Final Fantasy VII. V království Jarrah panoval král Silver. Král ale jednoho dne neodolal, a přijal ďábelskou nabídku, která ho učinila nesmrtelným vládcem černé magie. Za tuto službu ale musí zaplatit vysokou daň. A to obětovat stovky krásných žen. Silver tedy pošle svého syna Fugeho, aby našel ženy pro dokončení obřadu. Na lodi se ale také nachází manželka hlavního hrdiny Davida Jennifer, a tak se David musí vydat na záchranné dobrodružství. A tím vlastně začne samotná hra.

Tvůrci Silveru nechtěli ve své době konkurovat obtížným RPG hrám, a proto se zaměřili na zjednodušení a zpřístupnění pro širší hráčské publikum.


Poslední diskuzní příspěvek

Jedna z těch starých krabicovek, které už asi nikdy nenainstaluji (a z archivních beden nevyhrabu).

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
tohle rpgčko je moje velká srdcovka. dostala se mi do ruky docela náhodou a oslovila od prvních obrázků. pohádková adventure/rpg s krásně vykreslenými postavičkami a pohyby, jak říkával už tenkrát můj táta: "ten david, jak se hejbe, je takovej vláčnej... :)" soubojový systém byť je zajímavě provedený trochu pokulhává díky neustálému přecvakávání komb a měnění orbů, což je při realtime hraní poněkud nepraktické... nicméně hudba, srdceryvný příběh, dabing, rozmanité prostředí, roztomilé postavičky... to je můj nezapomenutelný dojem z této hry. doporučuju všem. i tuto hru chci nepochybně zařadit na svůj lp kanál. ;)

Pro: roztomilé postavy, krásné pohádkové prostředí, nádherná hudba, citlivý příběh, skvělý dabing

Proti: nepraktický soubojový systém

+8